WRITE

Jen tři slova v srdci měj - miluj, trp a odpouštěj.

16. května 2010 v 20:06 | A. 'Jahodová'
A tak teda - píšu,zase po dlouhé době.Od posledního článku,se toho hodně stalo ,DD.Pane bože, uběhlo přes čtrnáct dní,to je dost dlouhá doba.Stalo se toho vážně dost,začínalo to smíchem, pokračovalo neutrální až hnusnou náladou a končilo smíchem - ostatně jako vždycky.
Jsou prostě věci,které bohužel,nikdy nepochopím,ani kdybych se snažila o sto víc.A budou mi prostě vrtat hlavou,užírat mě a donekonečna hlodat.Samozřejmě,že jsem nad tím přemýšlela a...vymyslela jsem spoustu důvodů a příčin a na všechno jsem si samozřejmě odpověděla. Jenže se nikdy nedovím,jestli správně nebo špatně.A taky,v tuhle chvíli bohužel,i já mám fantazii.

Dozvěděla jsem se,že můj blog není tak mezi reálnými lidmi,co znám,zatracen. Vlastně několik lidí si pamatuje,že jsem dřív na blog psala,ale nikdo neví,že se sem občas vrátím a něco napíšu.Ale, jsou tady lidi,kteří si matně pamatují adresu.O to hůř se mi sem občas píše,protože vím,že je tu
možnost,že si to přečtou.Na druhou stranu,nepíšu sem naschvál některé věci,sice trochu víc obecně,ale teoreticky vzato shcválně?

Co se týče víkendu - tohohle víkendu,co za chvíli končí - užila jsem si ho.Měla jsem tu Z.,takže jsme si ho užili po svém ,DD.Po několikáté jsme viděli film Améli z Montmartu.Úžasný film,ty písničky nebo spíš skladby,co hrají k filmu,občas jako kulisa,už mám stažené v iPodu - večer se v posteli dobře poslouchají a dobře se u nich usíná .)) Samotný film je prostě úžasný.Nemá jedinou chybu.Je prostě jiný,než ostatní.A proto ho můžu vidět třeba desetkrát.
Taky jsme se podívali na Skřítka - taky trochu jiný film,než ostatní ,DD.Převážně tím,že se v něm nemluví.A když "teda jakože mluví",tak vydávají jenom takové pisklavé zvuky a občas je film zrychlen.A ten Skřítek,no já když ho viděla,on je vážně vtipnej - ten skřítek .DD

A o škole jindy .DD Protože je to strašně divný.Na jendu stranu je to dobrý,na druhou stranu úplně divný a pošahaný.A hlavně,v pondělí zase budeme kompletní třída,tenhle týden polovina byla na cyklistáku (dobárání 9tříd)a polovina na škole v přírodě se 7.třídou(Lidi ze školního parlamentu od nás)Tak nás bylo ve škole málo a mě to vyhovovalo.I učitelka na matiku byla celkem hodná - což se nestává.Teďkons zase bude zlá .DD Mám plno krásných fotek,kde jsou moje vlasy a T.Je to fakt nádherný - nic lepšího neni ,DD Ale nejlepší fotka je,kde T. má oko a já hodinky .DD ,DD

A TAK TEDA

7. května 2010 v 16:57 | A. 'Jahodová'
Delší dobu jsem sem nic nenapsala (článek o Sin city se vážně nepočítá).Jedno jediné vysvětlení je,že vůbec nemám čas.A chci aby pro mě blog byl zábava,potěšení nikoliv povinost.Nestíhám.

Včera mě udivila věta táty: "Mám Ti počítat kolikrát za den řekneš jméno Topi?" to se o něm zminuju tolikrát? ,DD .DD Ale nene.
O víkendu tu byla 'Šílená' z Říčan.Obě v sobotu extrémně utahané.To bude tím,že celý večenrí pátek jsme blbly s webkamerou a natáčeli různý kraviny - druhý den jsme se u toho lámali smíchem.V pondělí nástup do školy pro mě byl absurdní.Byla jsme na všechny hnusná,všechno mi vadilo,každýho jsem fuckovala.Klasika.Za to v úterý po tréninku jsme chytila extrémní hyperaktivnost a ještě doma jsem měla chuť tancovat.A taky se mi chtělo nahlas zpívat ve vlaku "Save my life" (staré,dobré písničky od Pink ((: )V iTunes mám přes čtyřistovky písniček,což by mi zabilo jeden den a jednu hodinu poslouchání (Ono se to do Chorvatska bude hodit).V sobotu jsem byla na Akrádách - čekala jsem možná trochu víc,kdo ví?! Nakonec můj maraton bude pokračovat zítra směr Palladium.Zejména potřebuji to jejcih H&M a plavky! ,DD A taky šaty. V knihovně jsem si půjčila všechny knížky od Viewegha,klasika ,DD Ve čtvrtek jsem byla u očního - zhoršení na levé oko - docela mi to vadí .DD A za chvíli razím do divadla.A včera,když jsme jela z tréninku,jsem viděla v tramvaji holku,co měla stejnej baťoh jako já! A.. ono ho moc lidí totiž nemá - to je výhra ,DD

PÓREK

5. dubna 2010 v 14:06 | A. 'Jahodová'
Tak abych začla.Poslední den 'prázdnin'.Nádhera.Návrat do školy mě děsí,asi tak jako, že přestane existovat čokoláda - horor.Jsem vygumovaná,nic si nepamatuju,vůbec nevim,co jsme naposledy brali v matematice,dějepisu,zeměpisu,češtině,fyzice,chemii.Jediné a to si pamatuji dost jasně,je že jsme psali čtvrtletku z matematiky a budeme dostávat známky.Katastrofa.Propadák.

Ale co se týče volných dnů,nemohu si stěžovat.Užila jsem si je.V pátek jsem si v klidu roznesla brigádu,byla jsem doma,konečně jsem se vyspala do 'ale lůja'.V sobotu to,ale tak už nebylo. Musela jsem vstávat v 09/30.Nařídila jsem si budík,který jsem ovšem vůbec neslyšela.Když jsem se probudila,hledám mobil,který ovšem nebyl k nalezení.Pak odkryji peřinu a mobil leží vedle mě. Je mi tak trochu záhadou,jak se tam dostal a jak to,že mě nevzbudil,když jsem budík nastavovala?! Nejdřív jsme se byli s mamkou po dlouhé době podívat na Rajskou zahdru,kde to tátu ovšem vůbec,samozžejmě,nebavilo .DD Po té jsme byli na nákupu,především jídla.U pokladny jsme zjistili,že pórek se musí vážit,jednoduše musí mít,prostě tu čtěčku,kterou jsme my ovšem neměli.Takže jsem běžela s pórkem v ruce od dolních pokladen,na horu k zelenině pro čtecí lístek - nádhera.

...


A protože bylo celkem hezky,se Z. jsme vyrazili ven.Vzali jsme deky,cestou koupili lízátka, bublifuky a zastavili jsme se v čínské restauraci.Koupili jsme si nějakou rýži s masem a pokračovali dál.Na 'našem' místě jsme si všechno krásně rozložili a začali jíst.Ale ne normálně,ale s čínskými hůlkami,které si půjčila Z. od její mamky,která jimi jí úplně bez problému.Kdybych s nimi jedla každý den,asi bych se moc nenajedla,ale šlo to .DD Vidličkou by to samozřejmě bylo lepší,ale čínská hůlka - změna prostě,no.Tak jsem celou sobotu proležele na kameňi,projedla s čínskýma hůlkama,prohledávala maso mezi ríží,profoukala bublinama na mušky,propomlouvala spící kachnu,propovídala nesmyslama a banalitama,profotila nesmysli,prosmála a ještě mnoho dalšího.Měla jsem se fájn.Každou chvíli nastavovala obličej sluníčku a chvilkama bědovala,proč zalejzá.

V neděli jsem konečně zavolala A.,kterou jsem strašnou dobu neviděla.Když nemám čas já,má čas ona,ale když čas já mám,nemá ona.To mě vždycky dokáže tak naštvat a zamrzet najednou. Vždyť dřív jsme se vídali skoro pořád.Buď jsem byla u ní v Říčanech,nebo ona byla tady.Nehádali jsme se,jenom jsme se smáli,smáli a smáli.Občas jsme se prali,dělali blbny,společně na něco nadávali.Ale poslední dobou se jenom hádáme.Poslední dobou se nevídáme,takže se už ani nehádáme.Už je to jiný,divnější.Tak jsme se teda sešli,šli jsme si sednout do Světozoru. Objednala jsem si velký kus Pražského koláče,který byl posipán skořicí (miluju skořici) a navrch jsem si dala pistáciovou zmrzlinu,i když bych správně nemohla,když mám pořád rýmu a občas kašlu,sakra! Přivezla jsem jí Lentilkovího,čokoládovího zajíce,ale nejdřív jsem jen řekla,že jsem jí něco přivezla - od té doby hádala co.Neřekla jsem to.Když pak viděla zaječí uši,přes celý Světozor vykřikla "Čokoládový zajíček!" .DD její reakce byla hodně hlučná,ale oproto radostnější.Snědli jsme ho,bezpodmínečně.Potkala jsem A&N,které mě ovšem nejspíš neviděli.Nakonec se mi konečně podařilo ji přemluvit,aby se sebrala a jela k nám.Ona mohla,chtěla,ale v ten víkend byla u babičky,která jí to nedovolila,vážně pech.Nakonec jsme zašli do Palladia,nakonec proč ne,bylo to od Světozoru kousek.Nechápala jsem její mánii,že by chtěla,na tohle jaro,nějaký nový šaty. Vůbec se mi žádný nelíbili,ale pak jak si jedny zkusila,najendou mě to přepadlo taky a řikala jsem si,že si nejspíš nějaký taky koncem dubna koupím .)) Domluvili jsme se - koupíme si je spolu.

O dnešku ani radši nemluvím .DD

TICHO! NEVIDIM.

1. dubna 2010 v 19:42 | A. 'Jahodová'
S novými informace jsem tu.Konečně jsem našla čas na to,abych usedla za stůl,přihlásila se na blog a začala psát.Říct si "dnes napíšu článek!" je opravdu lehké,ale realizace je o mnoho těžší, drazí. (vůbec si nepamatuji,co jsem dělala minulý víkend,teďkons mi to úplně vypadlo! .DD)

V pondělí klasický nástup do školy po víkendu (který si ovšem nepamatuji .DD) do školy jsem na první hodinu nešla,protože jsem si jela vyzvednout 'občasnký průkaz'.Takže jsem si krásně mohla přispat a v klidu si odject z domova.Na mé občance je podepsaný táta,protože když se občanka zařizovala,nebyla jsem přítomna,tudíž tam mám 'tatínkův' podpis,který se mi vůbec nepodobá .DD A tak tedy jsem si jela krásně do školy až na druhou hodinu,v klidu jsem si chvíly poseděla na zastávce s iPodem v ruce,se sluchátkama na uších jsem si poslechla písničky,co jsem si den předtím stáhla do iTunes a teprv ráno jsem se našťouchala do iPoda.Stála jsem tam na zastávce ve vestě s kapucou na hlavě,protože začalo pršet - lépe řečeno poprchávat - vážně jsem byla nadšením celá bez sebe -.-"

Tento týden mě překvapila rýma.V pondělí jsem kvůli této záškodnici nemohla spát,dýchat a smrkat.Ač se to nezdá,měla jsem zacpaný nos,ale nic jsem nevysmrkala .DD bohužel.Naštěstí mi pak táta dovezl Olynth,který mě vážně zachránil.Nepropaguji ho - nelíbí se mi ta reklama v televizi - ale je vážně učinný .DD Tahám ho sebou všude,pro případ nouze rychlého nasazení a  zachránění ucpanéh nosu.(Většinou když jsem nemocná - zejména mám rýmu - se mi trochu dozajista změní hlas.Mám ho prostě jiný,občas mi třeba i vynechá,takže to vlastně vypadá jako bych mutovala - totální katastrofa,protože si ze mě děla Z. pořád srandu.Jenže mě tím provokuje a já jí v tu chvíli nedokážu nic vysvětlit,protože si to prostě vysvětlit nenechá! Nice)

...
Středu jako den,mám docela ráda,protože co se týče hodin ve škole,je to takový leháro.Až na matematiku samozřejmě.Většinou jsou to hodiny,kdy si třída poměrně může dělat co chce, učitel/učitelka to bere v klidu.Taková ta skupina učitelů,co si se třídou nevědi moc rady.Zajímavé to začalo být při češtině,kterou jsem prokecala s klukama.Protože F. a J. mají velmi bujnou fantazii.Ptali se mě na různé otázky,co dělám se Z.(nejlepší kamarádka) nebyli to,ale normální otázky.Byli to otázky se sexuálním podtextem .DD co dokázali vymyslet - nad tím jsem jen zárala. Obdivuji je,měli velmi bujnou fantazii.Naše třída se rozjela v takovém stylu a ostatní byli tak oprsklí,že si K. v hodině zapálil doutník v podobě cigarety.Sednul si k oknu a nikdo si toho nevšiml.Učitele,kterého jsme zrovna měli,byl typ,který je rád,že napíše zápisky a poslouchají ho dva,tři lidi,jinak ho nikdo nevnímá.A ke všemu končíme třeba o deset minut dřív,protože ho ukecáme,že musíme uklidit třídu.Občas mi ho je vážně líto.

Kromě toho,že je středa vážně príma den,tu jde taky o tělocvik,kdy jsem se vůbec nezastavila. Nejdřív jsme hrstka holek - co chtěli - hráli fotbal.Jelikož nás bylo vážně málo,nalítala jsem se docela dost,ale stálo to za to.Pak jsem si myslela,že si chvíli odpočinu,ale p.učitel mě vytáhl,ať s ním jdu hrát benbinton,jako ostatní.Jenže my,jsme hráli s pinpongovým míčkem - žádná sranda. Takže jsem tam lítala po tělocvičně jako ostatní .DD akorát trochu víc splavená,protože mi bylo vážně vedro.A když jsem konečně dorazila domů,musela jsem ještě roznést letáky(brigáda) což znamenalo strávení dvou hodin na bruslích.Po tom všem jsem byla totálně mrtvá.

Co se týče čtvrteka (prvního dne velikonočních prázdnin) strávila jsem ho s mou milou Z.Prvotní plán byl,podívat se do Palladia - H&M a rovnou odtud do Světozoru,kousek od Palladia.Jenže do Světozoru se moc Z. nechtělo,i když já jsem tam rvoucně chtěla a chtěla jsem konečně splatit těch x zmrzlin,co mi v minulých měsicích koupila,ale nechtěla.Tak jsme společně rozhodli,že půjdeme zevlovat k Z. domů.Cestou metrem jsem aspoň koupila marcipán ve tvaru melounu,byl vážně úžasný .)) doma jsme ještě spořádali popcorn,pár křupek a brambůrků.Všechno to zapili jablečným džusem a šťávou u filmu "Knoflíková válka".Bylo nám fajn,do té doby,než jsme vylezli ven na ulici,kde bylo po dešti.A byla nám strašná zima.Když jsem jela domů,povídala jsem si na nádraží s T. o tom,že je hezky oblečen a něco v tom smyslu.Natož se k nám připletla pani a povídá

Paní:"Pardon,ale ta bunda je v pořádku!" (byla zelená)
My: "?"
Paní:"Dne je totiž zelený čtvrtek!"

Zírali jsme na ni,jak kdyby spadla,nevím od kud.Tohle se mi už stalo několikrát,co se mi cizí člověk připletl do rozhovoru.A začíná mě to nebavit.Tý jo,první článek za Duben .DD

ZLATÝ BLUDIŠTÁK

26. března 2010 v 22:18 | A. 'Jahodová'
Nic horšího se nemůže stát,než když máte plný týden smíchu/smutku/překvapení/zklamání za sebou,máte v hlavě tolik myšlenek,kterých by jste se chtěli zbavit a sepsat je sem,ale nevíte kde začít,jak to popsat,aby to nevypadalo jinak,než to je,jako se to stalo na 'sociální síťi facebook' kde si všichni ze třídy asi myslí,že jedu po K.,protože jsem napsala status,kde jsem psala o něm víc než si člověk,říkajíc kamarád,může dovolit.A tak teda mám v hlavě zmatek,všechno vypadá úplně jinak než má,mě to docela štve a mám chuť se vztekat.A tak teda s tím nic nenadělám,ale musim na to pořád myslet a stejně se mi to pořád připomíná samo už jen tím,že ten status vidím u sebe na zdi,kam míří moje každé třetí kliknutí.. (stejně se na fb nic neděje)

Mimo jiné taky svůj čas vyplňuji čtením,protože jsem nedávno byla v knihovně a vypůjčila jsem si tam nesmyslně mnoho knih,které hodlám všechny přečíst,protože na pohled knihy vypadají lákavě a jejich názvy mě nutí knihu otevřít a číst.Dnes - po dlouhé době,kdy jsem jednu z knih četla - jsem dnes dočetla.Byla to první kniha,kterou jsem knihovně vyloženě čapla.Koukla jsem na název,čtu: " 'Vanilka a čokoláda' dobrý,beru".Líbila se mi,možná neni až moc pro mě - hodlám se snad rozvést,opustit muže/mého manžela nebo ho podvádět,či něco podobného?! Ani jedno, protože za prvé nejsem vdaná .DD a za druhé,nedokázala bych podvádět.A když se nad tím tak zamyslím,nevím co jsem čekala,ale v knize se moc o vanilce a čokoládě nepojednává,wtf?

V pondělí jsem si udělala se Z. krásné slunečné pondělí,kdy jsme vyrazili k vodě .DD na jedno naše oblíbené místo.Tak jsme se tam povalovali na  kameni,fotili s Bohoušem(plyšák), fantazírovali,výtlemovali,povídali,stěhovali věc 'viz. dřevo' .DD pozorovali 'spící' ryby,přejídali se čokoláadou a pavoukama od Jojo.Až mi z toho pak bylo blbě .DD ale bylo nám fajn.Od té doby se vždycky po obědě ve volné hodině u školy na hřišti povalujeme na pinpongovým stole,až jsme to vymakali tak,že od příštího týdne si budeme brát deku .DD

Přestávky už trávíme,spíš musíme trávit venku.Pískají na nás píšťalkou jak na psy.Proto tento čas se Z. vyplňujeme pobíháním na dlážděném kopečku,kde na sebe házíme štěrk/mini kamínky a tlemíme se jak o život,chodíme do kolečka  kolem školy v tom 'areálu' a já sebou pořád tahám plné pití vody,abych netrpěla nedostatkem vody .DD občas si sedneme,ale protože si k nám někdo sedne,tak zas odejdeme,nebo sotjíme u pinpongáče a koukáme na kluky,jak hrají fotbal. Ostatně,chováme se jak blázni .DD

Co se týče tréninků,jsem z těch holek,co tam chodí docela vyřízená a některý mi lezou vážně na nervy.Jsou to nesnesitelný,ukecaný dilinky.Vůbec nechápu,proč tam chodí,když celou hodinu jenom krafaj kraviny a nic nedělají.A pak se ještě přihlásí,že by chtěla jít příští rok do soutěžní složky.Na to je hnedka B. utřel,že z těch x lidí,co nás tam je,na to má možná tak 6-7 lidí .DD Ve čtvrtek jsme s L. tancovali house dance a musím říct,že jako tanec sám o sobě má strašně těžko naučitelný a rychlí kroky,který jsou docela namáhavý a v některých chvílích nesplnitelný.Po hodině a půl jsem byla totálně vyřízená a unavená.Ale bavilo mě to.

...
tenhle obrázek mám momentálně na ploše - 'like this' .DD

A vlastně jsem chtěla ještě psát o minulém víkendu,kdy jsem byla v kině na 'Alenka v říši divů' a konala jsem nepřekonatelně vyčerpávající hon na boty.Už ráno,co jsem byla vzhůru pár minut,na mě máma volala a dožadovala se žehličky.Té otázky jsem se bála už od pátka,protože jsem milovanou a neustále používanou žehličku mnou a mé mámi půjčila F.,který mi ve čtvrtek sedělil na facebooku,že ji potřebuje,ale nezmínil se,že ji chce na víkend.A tak teda jsem svolila a půjčila. Ale až teprve,když jsem ji ve škole vydala a pak byla doma,jsme si uvědomila,jaký to bude mít následek, kterému se nevyhnu.Přežila jsem a za trest jsem musela mámě kulmovat vlasy .DDPovídali jsme si,až jsme se nevím,jak dostali k tématu:

M:"Není na škodu mít hezkýho a chytrýho kluka zároveň,jako je D.!"
Já:"Jo,no."
M:"A vy se jako nějak bavíte,nebo tak?!"
Já:"No,já s Topim sedim!"
M:"AHA!" .DD

Větší překvapění pro moji maminku snad ani být v tento den nemohlo.Ještě před obědem jsme se vydali vstříc Praze jako rodina v celé parádě.Na Novodvorské Plaze toho moc nemají,ale Deichman tam je,to mi stačilo.Boty mi samozdřejmě do oka padli,jako první sitě růžově...napodoběniny 'converse'.Jelikož i mámě se líbili (která byla mím sponzorem) boty jsem okamžitě vzala a z ruky už nepustila.Jako druhé nám padli společně s mamkou do oka boty,velice 'zvláštní' a poněkud neobyčejné?! Jelikož tam neměli nače číslo - s mamkou mám stejnou nohu - nenechali jsme věc náhodě a letěli jsme do Arkád.V životě jsem tam nebyla,takže jsem se tam i docela těšila.A můj dojem je,že je to tam fakt velký - jsem tam jak v bludišti .DD Plná očekávání jsem vtrhla do Deichmana okamžitě,jak jsem ho spatřila a boty začala hledat.Po marné snaze jsem je nenašla a pomalu se spokojovala s tím,že boty nebudou.. ale najednou jsem je objevila.A boty jsou doma ^^ líbí se mi tak,že se bojím je nosit,abych je nezničila.Pak jsme byli ještě ve Fashion Aréně,kde jsem bráchovi našla v EckoUnlt vážně pěknou mikinu,která byla překvapivě levná.I mě se ta mikina líbí.A nakonec jsem s mamkou byla večer na té Alence - 3D.A musím říct,že jsem z ní nadšená.Byla vážně fantastická,úžasná,skvělá prostě nepopsatelná.

(fotky pod perexem-teda.. nó.. něco málo)


Sepsala jsem pár myšlenek a hned se mám líp ^^ A. 'Jahodová'

ALICE IN WONDERLAND

19. března 2010 v 20:40 | A. 'Jahodová'
Věděla jsem,že přes týden nikdy nestíhám.Jenom jsem si nějak myslela,že by se nějaká ta hodina sem,hodinka tam našla a já bych mohla aspoň v polovině týdnu napsat článek o tom,o čem jsem chtěla psát a co už imaginárně s předstihem vymýšlím v hlavě - tak trochu naivní?!

Tenhle týden bych zrekapitulovala jako velmi dobře povedený týden?! Tenhle týden byl jiný než ostatní - jistě,nástup do školy - ale o tom ani radši nemluvím.I když pár slov: pondělí bylo kastrofální.Na všech bylo vidět,že týden je prostě málo.Měli jsme ten den dvě hodiny informatiky, kdy jsme v prázdné třídě natáčeli krátké filmy na způsob "Imitace učitelů".Vůbec mě to nebavilo, nenašla jsem v tom něco,co by mě bavilo - zkrátka a dobře,byla to nuda.Ale za to úterý,byla ještě šílenější katstrofa,než ono zmiňované pondělí.

Všichni jak přejetí byli tichý a totálně bez energie,bez úsměvu - bloudící lidi bez života!? Bylo vážně vidět,že týden je opravdu strašně málo,všichni se akorát tak zpamatovávali,že škola je vážně nemine :DD.Protože jsme na našem patře jediná třída,i tak děláme dostatečný hluk jako dvě třídy,ale v to 'osudné' úterý? Ticho,nikdo nic neřikal,jen bloumal - bez cíle :DD.Procházet se tichou chodbou byl vážně nezvyk.

A v tuhle středu jsem si - trochu - naivně myslela,že bych třeba mohla napsat nějaký článek, trochu popsat co se okolo mě děje a jak to vidím já ^^ jenže plán mi trochu nevyšel.Co se týče školy,nálada ve třídě byla - dá se říct - fajn.Začala jsem se po dlouhé době bavit s K.Před hodinou matematiky mi stihl sdělit,že "si budeme psát,jo?!".A tak jsem čekala,až mi přišel kus papíru se strašně naškrábaným vzkazem - písmo K. je velice originální.Tak jsem mu odepsala,on napsal ještě větší slohovku,tak jsem mu odepsala taky slohovkou a tak odepsal ještě větší slohovnou a když jsem to viděla ležet na lavici,jediné na co sjem se zmohla,bylo: "Lol!" A tak tedy jsem se dozvěděla pár informací,které jsem stejně tušila a snad trochu i poradila a pomohla?!^^ Od té chvíle jsem se K. začala nějak víc bavit.A jelikož mu nejde připojit mobil k počítači,požádal mě, jestli mi nemůže nějaké fotky poslat na mobil,po té je dám do soukromého alba na fb,které vidí jen K. a on si je pak dá k sobě na fb.Na fotkách mu to strašně sluší,obvzlášť na jedný,která je vážně smutná,ale zároveň vážně pěkná,i když je smutná .)) Středa je hlavně príma den,protože máme samý lehký předměty - jako první hodinu máme pracovní činnosti.Bereme první pomoct - vážně zábava ;DD dneska,ale ano - jeden dělal figurínu,druhý ho 'stavil' to stabilizované polohy - ach bože,já jsem tam umírala/chcípala smíchy - bože,K. s F. byli nejlepší .)).A to už ani nemluvím o tělocviku.Tak dlouho jsem se tak dlouze za docela dlouho dobu nenasmála - sakra,co je to za větu?! Padali tam neskutečný hlášky,smáli jsme se tam - já. Z. N. B. - úplně každý kravině,jak zhulený všechny čtyři.Já jsem se tam se Z. válela po tělocvičně mrtvá smíchy,protože naše fantazie občas nabírala/nabírá takové obrátky,že i učitelé na nás doslova civí,co to děláme a o čem se bavíme.Oni na mě pořád vyloženě čuměli,jak tam ležim na zádech a mám vyhrnutý tričko (jenom vážně kousek) a chladim si břicho.O kousek dál,vedle mě Z. na žíněnce totálně mrtvá. Tělocvik byl totiž podle mě.

Učitel:"Tak co chceš dneska dělat Míšo?!"
Já:"Dala bych si stanoviště nebo švihladla!"
Učitel:"Švihadla jsme už dělali,tak stanoviště!"
Ostatní:"Pff,tak jenom 2x!"
Já:"2x je málo,aspoň tak 5x!"
Učitel:"Dobře,stanoviště po pěti kolečkách!"

Ano,opravdu mě všichni milovali ;D.(Vysvětlení:Stanoviště po 20s.Kliky,dřepy,švihadla atd.)já jsem sice taky byla mrtvá,ale bavilo mě to,dala jsem trochu svým břišánkům zabrat,neboť mě trošku druhý den boleli.To zn: že ve čtvrtek na tréninku jsem nemohla tancovat na stodeset procent,protože mě to řicho bolelo.Ale jinak trénink byl fájn - opakovali jsme,příští trenál jedeme house - na což jsem docela zvědavá.

Poznámka:nejvíc mě,ale za tu středu naštvalo,že já se po škole honim,jak největší idiot,abych se mohla učit a napsala fyziku na nějakou suverénější známku a ta 'naše,milá' učitelka,do školy nepřijde?! Wtf? Kdo mi tohle vysvětlí?

...
Ve čtvrtek o hodině volna - při tom krásném sluníčku - jsme si se Z. šli sednout na lavičku a probírali jsme některé věci a dostali jsme se až ke gelu a jestli se nám líbí,když má kluk nagelovaný vlasy a podobně.Načež jsme zjistili,že Z. se to nelíbí,ale mě například jo.Dále,když měl ve škole F. fakt pěkný kalhoty a slušeli mu,Z. se to nelíbilo ^^.(Náhodou,slušelo mu to,fakt!^^ úplně,wrr)Vážně,každá úplně jiný názor,ale přesto nejlepší kamarádky,chytající v jakékoliv situaci největší výtlemi šíříč se celou školou.

Dnes jsem v naší poslední hodině - v tomto týdnu - nepochopila naší paní učitelku na český jazky. Kterou jsem pokládala,za docela 'normálního' člověka,s docela dobrými myšlenkami typu: "Když to dělat nechceš,tak to nedělej,ale buď ticho!" - "Klidně si nasaď sluchátka a poslouchej písničky, ale až budete psát test,budeš to umět!".Dnes vyřkla něco ve smyslu "Tak to nedělej,ale buď ticho!" tak si řikám "Pohoda/cajk,nebudu to dělat,nevšímá si mě!" pak se najednou objeví u mě u lavice a začne na mě řvát,proč nepracuju a kde si píšu to,co má 'ona' na tabuli?! Strašně si protiřečí jako většina dospělích - a že jsem si toho všimla,ostatně je taky rodič a ty to dělají nejvíc. A tak jsem dělala pět minut,že píšu,aby měla radost a stejně jsem se na to vykašlala.

A pro zpravení nálady jsem se Z. prošla knihovnu,prohledala všechny přihrádky s knížkami, některé jsem si vzala domu a po té jsem s těžkou taškou plnou knížek odešla společně se Z. na 'naše místo'.Kde jsme sice mrzly,ale báječně si popovídali - sami,konečně nás nikdo neotravoval, tak jako každou chvíli ve škole.Chvilkama jsem trochu mrzla,ale sluníčko jsem vítala doslova s otevřenou náručí.

Zítra se chystám jít s mojí 'maminkou' do kina,na Alenku v říši divů.Protože když jsme byli na Avataru (skoro celá naše rodina,a když říkám celá myslím skoro úplně všechny - i ty příbuzný z Brna!) dávali ukázku na Alenku.Mamka se nadchla a pravila,že to musí vidět,tak tedy jdeme my dvě.A pak nejspíš požádám o nálety do deichmana na boty,protože vážně žádné nemám - na to jsem si taky už stěžovala.Takže na sobotu se těším víc,než těším ^^

...
kdo to přečetl celé?

JAHODOVÝ ČAJ.

12. března 2010 v 19:40 | A. 'Jahodová'
Když se koukám na hlavní stránku blogu a letmo si očima prohlížím/pročítám,co jsem v předchozím článku psala,vidím tu zmínění o tom,že si koupím 'výstřednější' mikinu.Ano,tu jsem si opravdu koupila a zrovna visí za mnou v mé skromné šatničce ;D.Zmínila jsem se i o šílených slunečních brýlích,které jsem taktéž koupila a leží vedle mě na stole - já jsem je prostě musela mít.

Ty brýle jsem koupila dnes.Prvotní plán byl takový,že pojedu s kamarádkou D. do Palladia a poohlídneme se po nějakých drobnostech - já měla teda v plánu projít všechny krámy od zdola až nahoru ;D - ale když jsem seděla v autobuse,přišla mi esemeska,že milá D. nic nestíhá,že mi ještě napíše.Tak to jsem ji v duchu poslala do 'zadní části méh těla',Palladium vyškrtla a zašla si na Černý Most.Hlavní obchody jako C&A,H&M tam mají,ale co se týče sortimentu,jsou to takové ty zbytky co se vozí až na samý okraj Prahy - nikdo totiž nepředpokládá,že by zde někdo mohl nakupovat.A hlavně,všichni z mé školy nakupují převážně v onom C&A,které jsem kvůli tomu začala silně ignorovat a nesnášet ho.Proto radši zajedu do Palladia,na Chodov či do Letňan kde je úplně jiný výběr sortimentu a nemá ho nikdo na škole,bohu dík.Tak jsem bloudila po Černém Mostě a nakonec,překvapivě jela domu ;DD.

Jenže,'milá' D. mi tak trochu překazila plány,protože jsem se v Palladiu chtěla podívat na boty.Na nějakou imitaci conversek,co většinou mají v daichmanu.Jenže samotné se mi tak daleko nechtělo.Takže se poohlídnu v sobotu s mamkou po nějakých vyhovujících botech,nebo až v pondělí po škole,se Z. ^^ Já nemůžu mít dražší boty,protože je stejně všechny hnedka rozsekám,moc mi jich napřes rok nevydrží.Boty,co jsem měla minulý rok na jaře a v létě,tenhle rok už vážně nemůřu nosit.Na obou patách mají díry a jsou celkově takový odrbaný a ošuntělý ;DD. A za druhý by mij pak bylo líto nosit,.. ikdyž,mám v plánu si koupit buď od Supry,(Supra Vaider) nebo od Nike (Nike dunk).A to máme nejméně tři tisíce ;)

Včera jsem u nás doma v kuchyňi objevila vážně dobrý čaj.No,já.. vposlední době začínám hodně pít čaje,ale je už na to asi pozdě,když zima už končí.Každopádně,když si k tomu pytlíčku čuchnete,voní fakt sladce - typická jahoda.Tak jsem čapla ten největší hrníček,co doma máme (a že fakt malý není) a pěkně jsem si tam ten čaj udělala.Ovšem,s malým procentem cukru,neboť jsem se rozhodla slazení omezit! ;DD Jelikož se moje slazení dá přirovnat: půlka hrnku čaje,půlka hrnku cukru.No a to se mi moc nelíbí.

..A.

U MĚ DOBRÝ.

7. března 2010 v 21:35 | A.
Nemám žádné nápady,jsem nekreativní a v téhle chvíli mám úplně vygumovaný mozek.Chtěla jsem nějak oživit design,ale prostě mě nic jiného nenapadá.Takže šedá v pozadí zůstala,ale záhlaví jsem dala jiné,pastelové.Snažím se hledat inspiraci a proto bloudím a pročítám si jeden blog za druhým (většinou jsou to fashion blogy na blogspotu) ale nic mě nenapadá.A tak jsem dala na jednoduchý obrázek v záhlaví a barvu do pozadí.Rubriky jsem skryla - jsou nepotřebné ;)

V pátek jsem byla naposledy ve škole,protože od zítra nám začínají jarní prázdniny.Týden 'nicnedělání',povalování,koukání na filmy,stahování písniček - to mi připomíná,že bych se mohla vrhnout konečně doupravit všechny alba v iTunes.Ale kromě toho,že nebudu dělat nic a taky nic, budu muset nějaký ten čas věnovat brigádě a lehkým nákupům ;D. Dnes jsem vyrazila do New Yorkeru na V. náměstí pro mikinu.Bylo to horší než jsem si představovala.Našla jsem tam dvě vážně hezké mikiny,které jsem si zkusila a po té usoudila,že je chci obě dvě koupit.Jenže se mi na druhou stranu nechtělo utrácet za dvě mikiny.Tak jsem tak přemýšlela a nemohla se rozhodnout, tak jsem radši odešla do Terranovi,kde jsem našla úžasné boty - které bych ráda taky koupila. (Mami,budeš můj sponzor,prosím?!) Pak jsem se vrátila do NY a znova si zkusila obě dvě mikiny a bloudila celým patrem ve snaze najít třeba další zajímavější mikinu - a taky jsem našla.Kteoru jsem si nakonec koupila,ale stejně.. pro tu jednu,co jsem tam dneska nechala,si pojedu nejspíš příští pátek.No a nakonec jsem jela na Černý most,kde jsem si ptořebovala zkusit takovou jednu 'šílenější' a trochu 'výstřednější' mikinu,kterou si koupím - očividně.Zítra pro ni jdu, sakra proč jsem jí tam vlastně dneska nechala?

Kromě toho,že jsem byla v pátek naposledy ve škole,jsem se viděla po docela dlouhé době s A. Které já říkám opravodová kamarádka.Je to vážně dlouho,co se známe.A pořád se hádáme, mlátíme,smějeme,nadáváme a spousty dalšího.I přesto všechno co se mezi námi stalo - a že toho není málo - se pořád bavíme.A v pátek jsme se rozhodli najít 'Světozor',sednout si a ochutnat horké maliny.Strávily jsme tam dobrou hodinu,možná dvě?! Klábosením,smáním a vyprávěním všeho možného - tak co,dlouho jsme se neviděli ;D.Nakonec jsme ještě prolezli pár obchodů v Palladiu,kde naše milá,drahá A. dostala v kabince šílený záchvat při větě "Dáme si pana Okurku a jako přílohu paní Okurkovou" její 'menší záchvat smíchu' mám vyfocený,ale spíš mi připomíná retarda,než smějící se osobu ;D.

V sobotu jsem se rozhodla,že si natáhnu všech 461 fotek mě a A. do iPodu.Trvalo více jak pět hodin,než se tam natáhla dobrá třičtvrtina fotek.Neměla jsem trpělivost,po dokoukání filmu,který běžel na Nově"U mě dobrý" jsem iPod vytáhla a odpojila v dojmu,že aspoň prá fotek tam bude. Ale nebyla tam ani jedna.Tak jsem je v počítači promazala a zbylo mi jich 221.Jenže nějak už němám náladu ani sílu iPod zapojit do iTunes a fotky přehrát - možná jindy? :DD

Co tady taky stojí za zmínku - a to jsem si plánovala,že to sem napíšu! Čtu některé (fashion) blogy.Jeden,který čtu patří Indie kid,kterou jsem dnes potkala právě New Yorkeru.Ze začátku jsem nevěděla jestli je to vážně ona,ale pak jsem usoudila,že to ona bude.Taky se mi stalo,že jsem na Flórenci potkala obě dvě holky z blogu Swanky magazine.

Fuj,ten článek mi dal,ale práci ;D

BÁSNÍCÍ PŘED MIKROFONEM

1. března 2010 v 19:30 | A.
Dneska byl vcelku nenárčoný den.Nebyla jsem ve škole,o to právě,že ještě lepší.
Ráno bylo,ale katastrofální.Bylo mi špatně,hlava mě bolela.Připadala jsem si děsně hladová,jako kdybych strašně dlouho dobu nejedla,přitom jsem jedla.Co jsem to vlastně naposledy jedla? No, rohlík a pak skořicové ciniminis ;D.
Nejprve jsem musela jít na kontrolu k zubařce u které jsem si připadala,jako kdybych byla podezřelá z toho,že svá rovnátka každou noc nenosím.Ale já je nosím,tak proč mi stáledokola opakovala,že je nutné abych je nosila opravdu každý večer/den a vydržela to?! Nechápu,

nepobírám jsem těžce zdeorientovaná.Fajn,u zubařky to bylo docela v pohodě.Zima mi moc nebyla,i když foukalo tadyšíleným způsobem.
Druhý dnešní bod byl zařídit i novou legitku.Jelikož jsem v Lednu překročila hranici patnácti let, muselajsem si udělat novou juniorskou legitku.Sama bych si na to nevzpoměla,kdyby mě v pátek nechytila revizorka a nechtěla mi tu legitku sebrat s tím,že si pro ni mám přijít na nějaký podniky nebo co.Jo,ale byla hodná ;D nechala mi ji.Já jsem si totiž vážně neuvědomila,že mi je patnáct a musím mít novou.Tak jsem tedy šla a zařídila si dneska novou.Když jsem si při cestě domů zpětně prohlížela tu kartičku,zjistila jsem že mi zkomolili příjmení - vážně senzační,nic lepšího se stát nemohlo,děkuji.
Taky jsem potřebovala potvrzení od doktorky na přihlášku na střední.No a doktorka má celý tenhle týden jarní prázdniny.Taky fajn,že? To jsem zvědavá,jak se to vyřeší ;D.Za to jsem stihla obědvat už 11:00h a podruhé kolem 17:50h.Kouknout se na film,nacpat se další dávkou ciniminis,při čemž když jsem to vyvolávala na celý dům "Jdu si pro ciniminis",táta mi rozuměl,že řikám 'Yes' a že mu přinesu pití, které po mě chtěl :DD.Já jsem ho,ale vůbec neslyšela,že by něco takového řekl.A dokončila jsem 6stránkový dopis,který hned zítra musím předat.A na školu/učení jsem se ani nepodívala,sakra ;D.
Taky jsme mohla zkusiz uklidit pokoj,ale na to už je pozdě.Zítra mám trénink,takže přijdu domů a lehnu.Paráda ;DD.Doufám,že dneska nebude tak příšerně foukat,jako dneska,jinak mi umrznou ruce.A hlavně: mám v plánu si vzít tříčtvrtáky,sakra neasi ;D.Takže sluníčko sem.

PO DLOUHÉ DOBĚ,ŠALALA..

19. února 2010 v 19:24 | A.
Po dlouhé době,se tu zase něco na tomto blogu děje.Začala jsem tu být zase aktivní - po opravdu dlouhé odmlce.Když stále procházím blogy,nacházím i ty,které tu byli aktivní i tehdy,kdy já jsem pomalu,ale jistě s blogem končila.Celý týden na to myslím a až dneska jsem měla čas něco s tím udělat.Ale.. stejně jsem skoro nic neudělala,jelikož jsem jako první chtěla začít s designem.Jenže,já jsem vůbec nic nevymyslela.Totálně jsem pohořela a nemám žádný nápad. Zkoušela jsem tady nějaké změny,ale bylo to k ničemu,protože takhle se mi to líbí nejvíc.

Co se týče mě a jenom mě,tak jakože nic ;DD.Pořád to samý.Pondělí - trnál,úterý - trenál,středa - trenál,čtvrtek - trenál a z toho vyplívá,že se moc nestíhám učit,takže se poslední dobou moc neučím a tak to taky vypadá.Nedávno jsem přinesla ze školy z hodiny angličtiny dvě ošklivé

známky,které jsem ještě doma neřekla a asi zatím nikdy neřeknu :DD.Minulý školní rok,to bylo někdy na začátku září ,jsem to dělala permanentně, protože moje známky v tu dobu nebyli hezké a divím se,ani jsem za to pak doma nic neschytala,protože se to ani nějak neřešilo,nepřišlo se na to. ;DD Občas/skoro pořád mi to prochází i teďkons.
Jinak je to ve škole fájn :DD.Poslední dobou,opravdu fájn.Chvíly jsem seděla bez D. v poslední lavici s někým jiným,ale protože moc dobře na tabuli nevidím a mám brýle,stěhuji se k němu už v pondělí.Museli jsme totiž poslední hodinu sedět podle zasedacího pořádku a podle zasedacího pořádku sedím stále s D.A tak byla hodina docela zábavná :DD.Učitelka mě napomenula,docela dost,ale to ještě nebylo tak hrozné jako s K. nebo FH.Jak říkám,ve škole je to poslední dobou fájn a já si nemohu stěžovat! ;D

Byla jsem minulý týden na horách ;D.Sakra,to byli ty nejlepší hory,co jsem za těch pět let,co tam jezdíme,zažila.Už jsme se všichni totiž vážně dost znali a lidi jsou tam tak skoro stejně starý jako já.Kluk stejně starej,jeho o rok mladší ségra a ještě o dva roky mladší holka,stejně stará jako můj brácha.A pak dalších asi deset ještě mladších prcků,kteří tam byli sprostí jak dlaždiči - to se vážně nedalo - ode mě to nemají :DD.Sníh byl fajn - každý den aspoň na chvíly jsme na té sjezdovce byli a jelikož to bylo soukromé,jezdily jsme si tam sami,bylo to kousek chůzí - pro mě chůzí,neboť já jezdím na prkně,nikoliv lyže.Občas jsme jezdily na pumě po dvou - což byla největší sranda ;D.Jenže,jak to tak bývá,rodičům a všem dospělím se to nelíbilo, takže jsme s tím museli okamžitě přestat.V chatě jsme vždycky koukali na nějaký film,takže všichni namáčknutý na sebe a koukali jsme na jednu obrazovku notebooku,vážně paráda :DD každýmu bylo za chvíli vedro.A to ani nemluvím,jak to vypadalo v našem pokoji.Celý týden se tam neuklidilo,samý petlahve,skleničky,papírky,pod postelema rozsypaný brambůrky,papírky od sušenek - občas jsem bordelář,ale tohle už i na mě bylo moc ;D.Týden a konec,kdyby jsme tam byli dýl,musela bych to tam sama asi uklidit.Na jídlo tam,ale ani čas nebyl.Já jsem skoro nejedla.Ráno jsem si dala snídani,pak jsem vyrazila na svah,když jsem se vrátila,dala jsem si maximálně jablko a pak jsem jedla třeba až večeři a pak už nic.Sama se divím,že jsem to dokázala,když tady v Praze ve škole mám vyloženě 'žrací' dny/den kdy toho snim,až až.

Takže mě dále nic moc nenapadá,co bych zde mohla napsat,tudíž pro dnešek končím a ještě se určitě ozvu,Asi nejspí zítra :DD dneska ještě zkusim něco s tim designem ^^

ŠIŠKEBAB,NEŠIŠKEBAB

2. ledna 2010 v 19:41 | A.
Zase mě všichni šikanujou,abych zase napsala článek.Chcete toho po mě strašně moc ;DD.Ale tak fájn,co bych pro Vás neudělala.

Mohla bych třeba začít tím,že - sice už nějaký tén pátek,to bude - jsme měli tu 'Vánočku' s D4U.A musím Vám říct,že s to vážně povedlo.V pátek,den před vystoupením,jsme měli generálku.Vůbec jsem nevěděla,kam jedu,kde ta hala je,nic.Ale našla jsem to ;DD.Obrovská hala,spousta místa,ne jako v tom mini sále,kde máme tréninky :DD.Každopádně 2hodiny opakování a zkoušení a různých pokynů a informací na mě ten den bylo moc,že jsem přišla domů a lehla.On,celkově ten den byl divnej.Od rána,do večera na nohou.Ještě ke všemu jsem musela do Palladia,abych šla koupit Z. dárek,který jsem vybírala asi půl hodiny ;DD.Nemohla jsem se prostě a jednoduše rozhodnout,co jí vyberu,protože 'to',co jsem jí dala,bylo na výběr v hrozném kvantum množství, ale nakonec jsem teda něco vybrala.A podle reakcí soudím,že se jí to - snad - líbilo.
No a v sobotu to vystoupení.Čekala jsem,že budu mít třeba,například nervy,trému nebo já nevim, co bych ještě mohla mít,ale překvapila jsem sama sebe ;DD.Žádná tréma,ani nervy ani stres - přitom,to je u mě normální.Vždycky na závodech,taková trímistka a nervystka tam ze mě je ;DD. Ale tak,vážně ta 'Vánočka' proběhla v pořádku a klidu ;DD.Všichni to uměli perfektně a jeden kluk, tam měl stejný tričko,jako mám já na trénink - koupila jsem si ho na streetbasu - c-walk triko.A on ho měl,ale žlutý,tak tam na něj koukám jestli to neni někdo z cwg,ale bohužel jsem ho nepoznala a asi nikdy se nedozvím,kdo to je.Typuju,že je buď z Chebu,Český Lípy,nebo něco takovýho, protože z Prague určitě neni ^^.

Pak vlastně byli ty dva poslední dny školy ;DD.Tvl,chápete.. ještě se v pondělí učit,tak to byla katastrofa.Já už na to kašlala,voni taky,tak proč do tý školy lezeme,když jsme se neučily? Ale jako to úterý,ten film 'Rok 1' :DD já jsem tam úplně chcípala smíchy.Až mě z toho strašně bolelo břicho.Ale přežila jsem to a protože mi napsala kamarádka z tábora - my jsme se dřív strašně vídali,ale tenhle rok vůbec.A protože měla konečně čas,tak jsme se na Černým Mostě sešli a trochu pokecali ;DD.Poseděli,pomlouvali kolemjdoucí a ták :)).Plno zajímavých lidí za tu dobu prošlo,někteří velmi zajímavě oblečení ;DD.

Za další.. byly vánoce ;DD.Takže jsem konečně dostala do rukou svůj milovaný iPod,na který jsem myslela už ode dne,kdy mi ho táta poprvý ukázal a řekl,že je teda jako doma :DD.Takže já ty celý dny jenom nedočkavě čekala,až konečně mi ho dají pod stromeček,abych si ho mohla vzít.Pak jsem dostala,nějaký ty peníze,tak ty jsem byla utratit dnes ^^.Nemohla jsem to vydržet a hlavně všude hlásají,jak jsou všude slevy,ale přitom nikde nic,že jo ;DD.Ale aspoň mám nový tžíny a takovou,jakože mikinu,je trochu delší a má polorukávy,ale je hezká.Taky stála docela dost. ;DD A džíny,ty jsme měla už vyhlídnuté,před vánocemi,ale jelikož jsem neměla peníze a nikdo mi je nechtěl koupit,tak jsem je nechala bohužel v obchodě.A nedávno jsem se tam byla podívat znova a džíny tam stále byli.Tak jsem dneska sebrala nějaké ty peníze a jela jsem si pro džíny. ;DD Jsou vážně pěkný,strašně se mi líbí - taky,aby ne,že!? A zbytek buď dám na tepláky,co jsem chtěla,ty jsou taky ze streetbasu - ale spíš je budu chtít na narozeniny - a utratím to pak za boty,asi nějaký sneakers adiddas,nebo nike ^^.Ale jelikož ty vyšší/kotníkový boty,stojí okolo dva a půl, budu muset trochu víc šetřit ;DD a bůh ví,jestli se vůbec došetřím.Každopádně teďkons jsem nadmíru spokojená,co se týče nákupů.
Jo,dobře,ale stejně jsem vlastně skoro nic o vánocích neřekla :DD.Krom teda toho,že mám iPod a to Vás asi nezajímá :DD já jsem z něj,ale celá nadšená.Protože to je vlastně jediná věc,kterou
jsem po rodičích chtěla - nebyla to levná záležitost - a dostala jsem ji a za to jim děkuji ^^. Udělali mi velkou radost.Druhý den přijela malá sestřenice s bratrancem.Oni jsou fakt dva blázni. Dostlai k vánocům takový pistole,a k tomu takový 'náboje',gumový,co se lepí.Vůbec to jako nebolí,ale je to děsná sranda,to po sobě třílet.Obývák,kuchyň,pracovna a chodba byla pro běhání moc malá :DD proto jsem jim nakázala/zeptala se,jeslti by to nemohli vzít na hory,protože tam nás bude víc,ale jsou jen dvě ty "pistolky",ale je tam větší šance běhat :DD - zpět do dětských let.

Taky byl silvestr ;DD.No jasně,akce jak hovado,každý se opil - já teda ne,nemám to za potřebí.Ale tak stejně jsem spokojená - jsem si myslela,jak hrozně to dopadne,ale šlo to ;DD.Viděla jsem, zase,opět a pořád dokola,'Breakout',fakt viděla jsem ho nejmín šestkrát,ale protože kamarádka ho neviděla a chtěla se na něj podívat,tak jsem koukala taky,neasi ;DD.Jeden z mála filmů,který jsem viděla hodněkrát,protože nerada koukám na filmy,co už jsem viděla. ;DD Asi ve 3ráno jsem koukala na 'Maximální extrém' a nestačila jsem věřit vlastním očím,co lidi přežijou,nebo co se všechno může stát,když špatně dopadnete,nebo když nemáte helmu,nebo tak :DD.KLuk jel na skateboardu,chtěl něco přeskočit a jak dopadl,zlomil si ruku a jak to někdo natáčel,bylo úplně vidět,jak se ta ruka zlomila na půl :DD.To bylo pěkně nechutný.Nebo týpek,co si to chtěl 'slajdnout' - netuším,jak se to píše - roh na mostu a nepovedlo se mu to a spadl asi 5metrů dolů na tvrdou zem?! Taky jsem nepobírala.A ten jeho komentář,který obsahoval slovo "Šiškebab" :DD

Ale co se týče filmů,tak jsem si našla ten 'horor' Paranormal Activity.Kluci ve škole,pořád mlely nesmysli,jak je to super film,že je fakt dobrej,že z něj byli podělaný až za ušima a to viděli jen ukázky a podobně a tak jsem si myslela,že to bude "sado maso",ale ono nic,fakt nůdá.Až na ten konec,ten byl fájn ;DD ale trochu jsem to nepochopila.A protože to bylo anglicky,musela jsem číst české titulky - taky vážně zábava :/.Ale koukněte se vážně na Paranormal Activity,je to dobrý,ale nudný ;DD nesmíte to hnedka na začátku vypnout,protože to je docela nuda - tak to asi udělal podle mě +/- 50% lidí :DD

No a zítra je neděle a já musím říct,že při slově 'škola' se mi dělá tak trochu mdlo a blbě ;DD.Ale tak,konečně si na sebe vemu ty nový hadry ;DD :DD.

NEJLEPŠÍ JE HORKÁ VANA.

11. prosince 2009 v 17:32 | A.
Uff,zase jednou jsme se konečně dostala k tomu,abych napsala(!?) Asi ;DD. Udělo se toho tolik,od nástupu do školy až po teďkons.Teda já zase do školy chodim,po nemoci,nějaký ten pátek,chystala jsem se napsat už dřív,ale vždycky jsem se nad něčím zasekla a nebo jsem nestíhala.Jak mám asi stíhat,když mám tréninky a když jsem doma,tak musim zase dělat něco jinýho,než abych psala na blog.Já a škola - tohle je nekonečný téma,tvl kdo se pořád má učit?

BOHNICE.Byla jsem v Bohnicích,asi před půl měsícem.Se třídou.Celé čtyři roky,co chodím do úplně jiné školy,než do té,která je tu u nás v 'Zelí',tak celé ty čtyři roky k nám chodí jedna mladá paní J., která pracuje v oddělení drog v protiléčebně v Bohnicích.Celé ty roky s náma probírala drogy od nejlehčích až po nejtvrdší.Ne,že by nás nějak učila,spíš jsme si povídali.Vždycky kolečko ze židlí ve třídě :DD aby se nikdo necítil ukřivděně.Jeden rok k nám přivedla chlápka,co už 11let abstinuje a povídal nám,co se mu všechno stalo a musím říct,že á fakt zajímavý život,že si v životě prošel docela zajímavými pasážemi.Povídal,jak to všechno začalo,jak jen se třídou někde v bungru fetoval a čuchal k nějakýmu lepidlu a skončilo to tím,jak musel za manželou do nemocnice,která měla na hrudi 2cm hlubokou díru a tvrdila,že ta kůže,co je v té sklenici,je ten parazit,co ho vyďoubla - halucinace.Ukazoval nám fotky a výstřižek z novin,jak zapálil barák,přežil,ale měl štěstí.
Každopádně tam to bylo 'úžasný'.Ne,že bych byla blázen a že by se mi to tam nějak zamlouvalo, ale docela mě zajímá všechno okolo drog,ty lidi a podobně.Spíš z psychickýho hlediska a prostě ty názory lidí,co si tím prošli.Hodně lidí od nás,z toho teda byli hodně v šoku.Seděli jsme v takové 'pomyslné knihovně'.Spousta pohodlným křesel,strašný vedro :DD. Ale byla tam s námi tam ta J. a spolu s ní 3slečny,co se už delší dobu v Bohnicích léčí.Jedna taková střeštěná holka,která teda fetovala jenom rok,ale jako fakt taková vykulená ;DD.Pak 'těhule' co fetovala 10let - rodiče ji vyhodily z domu a třetí Doktorka alkoholička.Na ní by jsi,ale vůbec nepoznala,že pila,nebo něco takovýho,seděla tam,v klidu,v tichosti.Taková vyrovnaná působila,strašně slušná.Už po druhé na té léčebně skončila. - celkově to bylo hodně zajímavý a mě se to líbilo :DD.

Knihovna - byla jsem minulý páte v knihovně a půjčila jsem si "Dítě číslo 44".Já nejsem asi normální když čtu knížky z doby za vlády Stalina,co(?!) Mě ta doba přijde strašně krutá a nespravedlivá,ale - zase - mě to strašně zajímá.Ty lidi byli fakt chudáci,ale mě se ta kniha prostě nehorázně líbila,takže jsem si za chvíly přečetla.O hodine ve škole,v metru,doma,v McD. když sem čekala na toho jednoho mího blázna,ve vlaku,po cestě z vlaku,v koupelně.. všudé :DD.I když ta knížka byla chvílema vážně smutná a hnusná a ta doba byla ještě horší.Takže jsem ji dnes předala dále do čtecího oběhu jednomu klukovi ze třídy.A začaka jsem číst S.Ginga - on má vážně super knížky.Jednou ve škole jsme si četli ve škole takový strašidelný a hororvý povídky a F.
přinesl knihu,tu co teďkons čtu já a vybrala si tam jednu povídku a přečetl ji.No,nic zajímavýho to nebylo,protože jsem jenom čekala,co tam bude tak hrůzstrašnýho a bylo to až na konci :DD.Ale tak stejnak jsem si ji půjčila.A tak jsem ve škole dneska četla tu první povídku a když sjem byla tak za půlkou,tak na mě F.:"Oni ho stejně pitvat nebudou,bude živej!" takže jsem právě ještě víc četla,abych věděla,jak přesně to dopadne xDD.Dopadlo to divně ;DD.

No ve škole je to strašný,každej mě tam psychicky,fyzikcy a sexuálně šikanuje ;DD.Mohla bych o tom sepsat knížku,byla by tlustá,tlustší než bible,vxle xDD.Učení strašný,fakt mě to nebaví,takže na to čím dál tím víc kašlu a ke všemu,když přijdu z tréninků domů po půl osmý,tak se mi moc učit nechce,Takže si jen nachystám na další den,vykoupu se a jdu spát.Což mi zabere nejmín dvě hodiny ;DD.jinak je to ve škole fáájn :DD ve středu jsem se po dlouhý době zase zasmála a dneska taky,ale i včera! ;DD No nemohla jsem.Nebo včera my s Kóčou.Do třídy přišla nějaká ženská,že chce,aby jsme se šli podívat na nějakou stední školu.A ona se pořád tak usmívala.A Kóča prohlásil,že vypadá jako "sluníčko" :DD.taková stará ženská,fakt se tak usmívala.No a já dostala strašnej záchvat smíchu a nemohla jsem se přestat smát.A pak tam začál Kóča řikat "ůů"-"ůů" prej:"Napiš si takhle na ruku 'ůů' a když se budeš chtít smát,začni řikat 'ůů'!" :DD takže on tam celou dobu ve výtlemu "ůů",já teda žádný "ůů" né,já se prostě smála.A ta ženská se pak na nás podívala a pořád se usmívala a vykulila tak divně oči :DD.Vtipná prostě byla.

A protože příští sobotu - sakra,to je za chvíly - máme s D4U vystoupení,tak na trenálech jeden pořád to stejný dokola :DD.Prej minule,jestli si nechceme odpočinout a jet něco novýho aby jsme si oddychli od těch sestav,co máme na Vánočák a my že ne,tak jsme to jeli asi 4x sami od sebe pořád dokola,jak blázni.Takže koukám,obhlížím,jestli neni na stránkách ten mix,že bych si ho stáhla a zkusila sama trénoval.
Víte ona mě občas - teďkons poslední dobou,skoro každý víkend - chytne taková hyperaktivnost, že já tady pak tancuju a blbnu po celym pokoji. :DD Ale aspoň se tak se čím dál tím přibližuji k mému c-walku,neasi :DD.
(nechápu,jak se někdo může přiat na fb ke skupině "slovo neasi nám leze na nervy"! :DD pff)

Čím dál tím víc koukám na ty anerektický blogy holek,co si o sobě myslí,že jsou děsně tlustý a snaží se jíst co nejmín.Za každou čokoládu či sladkost se mají chuť zabít,nebo si to vyčítají - že ji snědli.Přijde mi to absurdní,myslím,že to přehánějí.Moc to sledují a navzájem se ještě podporují. Zakázala bych tyhle blogy,protože mi to přijde až moc.Pak,že nemá být anorexie.Jenže oni to chtějí.. - jent akové krátké vyjádření k těm blogům jsem sem chtěla napsat.

Jinak se nic nedělo :DD.Nuda.Ani dárky ještě nemám nakoupený - to taky musim udělat.Tenhle víkend nevim,jak to všechno zvládnu,jsem totiž sociál - zaneprázdnený sociál.(Ale dneska mi táta ukázal iPod,co dostanu po stromeček! ;DD 'iPod classic 160GB' šáhla jsem si na něj :DD.Držela jsem ho v ruce - už aby byli ty vánoce) Jinák,mandarinková sezóna už dávno začla,takže doufám, že všichni jíte jenom mandarinky jak o život :'PP
"Hej,lol viděli jste někdo třeba horor stáhni mě do pekla? :DD Spíš taková lekačka. :DD"

CWG - MŮJ SVĚT,MŮJ ŽIVOT.

19. listopadu 2009 v 17:56 | A.
Mí milí ;DD
Já se doma tak nudím.Do pátku musím být doma,pak k doktorce,která mi doufám řekne,že jsem zdravá a já půjdu konečně do školy.A proč konečně? Prootže jsem doma už dva týdny a vážně se tady nudím,ani nevíte jak.Strašně mi chybí nějakej pohyb.Tréninky,běhání a prostě nějaká fazická námaha :DD. Vždycky tady mám tolik energie,ale samozřejmě u nás ji nikdo nemá,protože všichni přijdou úplně unavení,takže prostě se mnou nikdo nekomunikje,že jó ;DD.

Ale.. protože jsem takhle doma,začala jsem se víc a víc vrtat a hledat informace o jednom tanečním stylu.Crip walk nebo-li c-walk.Vážně mě ten taneční styl zaujal,poprvé jsem ho uviděla na youtube a tam to taky skončilo,protože prostě mi přišlo,že ho tady nikdo v česku netancuje a tam jsem to tak jako okoukala podle těch videí,ale nedávno jsem vážně zkoušela nacházet různé
a různé informace o walku v česku,až jsem narazila na jendu adresu (cwg),kde jsou všichni z Čr, kteří tento taneční styl také tančí.Takže jsem se tam hnedka registrovala a jsem tam.Jsou tam vážně úplně suprový lidi - moc je ještě neznám - ale objevila jsem tam crew,která se schází v Praze a trénuje spolu a na jednoho kluka - u kterýho jsem zjistila,že je stejně starej - jsem si vzala icQ,neboť mi ho sám nabídl a snad se teda někdy sejdeme a trochu mi to "Mareček" ;DD vysvětlí,když naučil kámoše walkovat za dva týdny ;DD.Né,on je zatím v pohodě a jak to tak vidím, "cwg jedna velká family" - museli by jste to vidět,je to vážně tak.Úplně mě to pohltilo,sice to musím zatím trénovat sama,ale tak jsem teprv na začátku,každý začíná od nuly xDD. Každopádně ty tutoriály jsou cajk,takže je to v pohodě. ;DD

Ale teďkons už k něčemu jinému.Třeba k tomu,že jsem se včera večer - zrovna když nikdo nebyl doma - dívala na další horor Boogeyman,já jsem už dřív viděla dvojku a tak jsem si řekla,že jednička by taky nebyla na škodu ;DD.tak jsem jí teda skoukla.Ono se to nezdá,ale já jsem zjistila,že ty horory občas vážně prožívám.Když je to vážně napínavé,úplně se přistihnu,jak tam sedím zařezaná v židli,úplně ztuhlá,čekám jak to dopadne a pak se stane,že se leknu nebo že se právě přistihnu,že to úplně žeru ;DD.Jinak jsem taky viděla Nezadaná,to mi jako až tak takový velmi morbidní,či snad psychicky náročný nepřijde.Je to spíš.. asi horor,ale takový pro slabší povahy ;DD.Ale vcelku i dobrý,koukněte se.

No,jinak mě nic netrápí ;)).Nevím jak komu - nebo jestli vůbec - ale stává se mi,že třeba občas potřebuji nějakýho člověka vytěsnit z hlavy.Ve zkratce: vytěsnila jsem ho ;DD.

HA,IVAN! ;DD

12. listopadu 2009 v 15:34 | A.
Pořád se musím na ten design dívat. ;DD Protože prostě se mi začíná čím dál tím víc líbit.Ze začátku jsem vůbec nevěděla,co sem mám dát a řikala jsem si,že se na to vykašlu a že končim,no a pak se mi vybavil název knížky,kterou jsem četla "Modrá jako Indigo" od Cathy Cassidy.A tak jsem experimentovala,až z toho vzniklo tohle.A já jsem s tím spokojená ;DD.Každopádně design zatím nechám tedy tenhle.

Dále,co bych zde mohla zveřejnil a napsat(?) Já jsem celý týden doma,protože mám "zánět hltanu",ale vzhledem k tomu,že jsem asi v úterý začala kašlat a začalo mě trpchu bolet v krku, silně pochybuji,že je to nějakej zánět hltanu,na který beru nějaký vitamíni,který mimochodem nepomáhají a pěkně hnusně smrdí a jak smrdí,tak u chutnají.Katastrofa,přemáhám se,abych to vůbec cucala,abych to vůbec dala do pusy ;DD. Takže jak jsem řekla jsem doma a silně se tu nudím.Nevím,co mám dělat,nemám do čeho dloubnout,samá nuda tady je.
Takže ani netušíte,jak se těším do školy,chtěla jsem tam jít v pondělí,ale co si myslíte? naše škola má ředitelské volno,protože v úterý je svátek.

A včera večer jsem,nevím proč,nemohla usnout.Celý hodiny jsem se převalovala,čuměla do počítače v posteli,poslouchala písničky,smrkala,chrchlala,kašlala a doufala,že usnu.Fajn,dvě hodiny ubyli a já konečně usla.A jelikož jsem měla jít k doktorce,doufala jsem,že mě máma probudí,jenže máma si myslela,že probudím jí a pojedeme - ale ani jedno se nestalo! ;DD Takže jedu k doktorce zítra a jsem zvědavá,s čím na mě zas vyrukuje a žádný smradlavý vitamíny už cucat nebudu.

Nedávnou jsem si stáhla nějaké písničky - skoro všechny co jsem kde našla - od Amy Winehouse. Jakož to člověka jí moc nemám ráda,je strašně vyhublá,bere drogy,její zevnějšek o ní tak vypovídá,ale když jsme si poslechla její písničky.Jsou fakt pěkný,má opravdu nádherný hlas.. a tak je už mám v mobilu i v mpčtyřce a poslouchám :DD.Překvapivě.

Dřív jsem byla proti facebooko,neměla jsem ho ráda,měl ho každej,byl prostě trapnej ;DD. Neptejte se mě,jak jsem na to přišla,měla jsem prostě takovej názor -občas i já sama mám v sobě guláš*-a tak jsem si facebook udělala.Je to už teda delší dobu.A jak je to teďkon nový,že vidíte kdo se přidal k jaký skupině,tak každej se přidává ke každýmu ;DD.A třeba skupina "Neumim rovně nakrájet chleba" je.. opravdu zvláštní skupina,ale musela jsem se tam přidat protože je to pravda ;DD.

Vrátila jsem se ke Call of Duty4 a tak nějak jsem včera hrála a hrála v Killhousu a najednou vidim,že jsem se umístila jako třetí.Chápete to(?!) Já taková amatérka,která to dlouho nehrála a hnedka se umístí třetí ;DD.Ještě toho dne,než jsem si k tomu sedla jsem si řikala,kdy konečně budu tak dobrá a budu mezi prvníma třema? A pak sjem tam byla.. ;DD druhý vánoce jsem měla.

*Co oko nevidí,srdce nebolí. (to si pořád teďkons opakuju,sama moc netuším proč)
 
 

Reklama