Květen 2010

Jen tři slova v srdci měj - miluj, trp a odpouštěj.

16. května 2010 v 20:06 | A. 'Jahodová' |  WRITE
A tak teda - píšu,zase po dlouhé době.Od posledního článku,se toho hodně stalo ,DD.Pane bože, uběhlo přes čtrnáct dní,to je dost dlouhá doba.Stalo se toho vážně dost,začínalo to smíchem, pokračovalo neutrální až hnusnou náladou a končilo smíchem - ostatně jako vždycky.
Jsou prostě věci,které bohužel,nikdy nepochopím,ani kdybych se snažila o sto víc.A budou mi prostě vrtat hlavou,užírat mě a donekonečna hlodat.Samozřejmě,že jsem nad tím přemýšlela a...vymyslela jsem spoustu důvodů a příčin a na všechno jsem si samozřejmě odpověděla. Jenže se nikdy nedovím,jestli správně nebo špatně.A taky,v tuhle chvíli bohužel,i já mám fantazii.

Dozvěděla jsem se,že můj blog není tak mezi reálnými lidmi,co znám,zatracen. Vlastně několik lidí si pamatuje,že jsem dřív na blog psala,ale nikdo neví,že se sem občas vrátím a něco napíšu.Ale, jsou tady lidi,kteří si matně pamatují adresu.O to hůř se mi sem občas píše,protože vím,že je tu
možnost,že si to přečtou.Na druhou stranu,nepíšu sem naschvál některé věci,sice trochu víc obecně,ale teoreticky vzato shcválně?

Co se týče víkendu - tohohle víkendu,co za chvíli končí - užila jsem si ho.Měla jsem tu Z.,takže jsme si ho užili po svém ,DD.Po několikáté jsme viděli film Améli z Montmartu.Úžasný film,ty písničky nebo spíš skladby,co hrají k filmu,občas jako kulisa,už mám stažené v iPodu - večer se v posteli dobře poslouchají a dobře se u nich usíná .)) Samotný film je prostě úžasný.Nemá jedinou chybu.Je prostě jiný,než ostatní.A proto ho můžu vidět třeba desetkrát.
Taky jsme se podívali na Skřítka - taky trochu jiný film,než ostatní ,DD.Převážně tím,že se v něm nemluví.A když "teda jakože mluví",tak vydávají jenom takové pisklavé zvuky a občas je film zrychlen.A ten Skřítek,no já když ho viděla,on je vážně vtipnej - ten skřítek .DD

A o škole jindy .DD Protože je to strašně divný.Na jendu stranu je to dobrý,na druhou stranu úplně divný a pošahaný.A hlavně,v pondělí zase budeme kompletní třída,tenhle týden polovina byla na cyklistáku (dobárání 9tříd)a polovina na škole v přírodě se 7.třídou(Lidi ze školního parlamentu od nás)Tak nás bylo ve škole málo a mě to vyhovovalo.I učitelka na matiku byla celkem hodná - což se nestává.Teďkons zase bude zlá .DD Mám plno krásných fotek,kde jsou moje vlasy a T.Je to fakt nádherný - nic lepšího neni ,DD Ale nejlepší fotka je,kde T. má oko a já hodinky .DD ,DD

A TAK TEDA

7. května 2010 v 16:57 | A. 'Jahodová' |  WRITE
Delší dobu jsem sem nic nenapsala (článek o Sin city se vážně nepočítá).Jedno jediné vysvětlení je,že vůbec nemám čas.A chci aby pro mě blog byl zábava,potěšení nikoliv povinost.Nestíhám.

Včera mě udivila věta táty: "Mám Ti počítat kolikrát za den řekneš jméno Topi?" to se o něm zminuju tolikrát? ,DD .DD Ale nene.
O víkendu tu byla 'Šílená' z Říčan.Obě v sobotu extrémně utahané.To bude tím,že celý večenrí pátek jsme blbly s webkamerou a natáčeli různý kraviny - druhý den jsme se u toho lámali smíchem.V pondělí nástup do školy pro mě byl absurdní.Byla jsme na všechny hnusná,všechno mi vadilo,každýho jsem fuckovala.Klasika.Za to v úterý po tréninku jsme chytila extrémní hyperaktivnost a ještě doma jsem měla chuť tancovat.A taky se mi chtělo nahlas zpívat ve vlaku "Save my life" (staré,dobré písničky od Pink ((: )V iTunes mám přes čtyřistovky písniček,což by mi zabilo jeden den a jednu hodinu poslouchání (Ono se to do Chorvatska bude hodit).V sobotu jsem byla na Akrádách - čekala jsem možná trochu víc,kdo ví?! Nakonec můj maraton bude pokračovat zítra směr Palladium.Zejména potřebuji to jejcih H&M a plavky! ,DD A taky šaty. V knihovně jsem si půjčila všechny knížky od Viewegha,klasika ,DD Ve čtvrtek jsem byla u očního - zhoršení na levé oko - docela mi to vadí .DD A za chvíli razím do divadla.A včera,když jsme jela z tréninku,jsem viděla v tramvaji holku,co měla stejnej baťoh jako já! A.. ono ho moc lidí totiž nemá - to je výhra ,DD