ALICE IN WONDERLAND

19. března 2010 v 20:40 | A. 'Jahodová' |  WRITE
Věděla jsem,že přes týden nikdy nestíhám.Jenom jsem si nějak myslela,že by se nějaká ta hodina sem,hodinka tam našla a já bych mohla aspoň v polovině týdnu napsat článek o tom,o čem jsem chtěla psát a co už imaginárně s předstihem vymýšlím v hlavě - tak trochu naivní?!

Tenhle týden bych zrekapitulovala jako velmi dobře povedený týden?! Tenhle týden byl jiný než ostatní - jistě,nástup do školy - ale o tom ani radši nemluvím.I když pár slov: pondělí bylo kastrofální.Na všech bylo vidět,že týden je prostě málo.Měli jsme ten den dvě hodiny informatiky, kdy jsme v prázdné třídě natáčeli krátké filmy na způsob "Imitace učitelů".Vůbec mě to nebavilo, nenašla jsem v tom něco,co by mě bavilo - zkrátka a dobře,byla to nuda.Ale za to úterý,byla ještě šílenější katstrofa,než ono zmiňované pondělí.

Všichni jak přejetí byli tichý a totálně bez energie,bez úsměvu - bloudící lidi bez života!? Bylo vážně vidět,že týden je opravdu strašně málo,všichni se akorát tak zpamatovávali,že škola je vážně nemine :DD.Protože jsme na našem patře jediná třída,i tak děláme dostatečný hluk jako dvě třídy,ale v to 'osudné' úterý? Ticho,nikdo nic neřikal,jen bloumal - bez cíle :DD.Procházet se tichou chodbou byl vážně nezvyk.

A v tuhle středu jsem si - trochu - naivně myslela,že bych třeba mohla napsat nějaký článek, trochu popsat co se okolo mě děje a jak to vidím já ^^ jenže plán mi trochu nevyšel.Co se týče školy,nálada ve třídě byla - dá se říct - fajn.Začala jsem se po dlouhé době bavit s K.Před hodinou matematiky mi stihl sdělit,že "si budeme psát,jo?!".A tak jsem čekala,až mi přišel kus papíru se strašně naškrábaným vzkazem - písmo K. je velice originální.Tak jsem mu odepsala,on napsal ještě větší slohovku,tak jsem mu odepsala taky slohovkou a tak odepsal ještě větší slohovnou a když jsem to viděla ležet na lavici,jediné na co sjem se zmohla,bylo: "Lol!" A tak tedy jsem se dozvěděla pár informací,které jsem stejně tušila a snad trochu i poradila a pomohla?!^^ Od té chvíle jsem se K. začala nějak víc bavit.A jelikož mu nejde připojit mobil k počítači,požádal mě, jestli mi nemůže nějaké fotky poslat na mobil,po té je dám do soukromého alba na fb,které vidí jen K. a on si je pak dá k sobě na fb.Na fotkách mu to strašně sluší,obvzlášť na jedný,která je vážně smutná,ale zároveň vážně pěkná,i když je smutná .)) Středa je hlavně príma den,protože máme samý lehký předměty - jako první hodinu máme pracovní činnosti.Bereme první pomoct - vážně zábava ;DD dneska,ale ano - jeden dělal figurínu,druhý ho 'stavil' to stabilizované polohy - ach bože,já jsem tam umírala/chcípala smíchy - bože,K. s F. byli nejlepší .)).A to už ani nemluvím o tělocviku.Tak dlouho jsem se tak dlouze za docela dlouho dobu nenasmála - sakra,co je to za větu?! Padali tam neskutečný hlášky,smáli jsme se tam - já. Z. N. B. - úplně každý kravině,jak zhulený všechny čtyři.Já jsem se tam se Z. válela po tělocvičně mrtvá smíchy,protože naše fantazie občas nabírala/nabírá takové obrátky,že i učitelé na nás doslova civí,co to děláme a o čem se bavíme.Oni na mě pořád vyloženě čuměli,jak tam ležim na zádech a mám vyhrnutý tričko (jenom vážně kousek) a chladim si břicho.O kousek dál,vedle mě Z. na žíněnce totálně mrtvá. Tělocvik byl totiž podle mě.

Učitel:"Tak co chceš dneska dělat Míšo?!"
Já:"Dala bych si stanoviště nebo švihladla!"
Učitel:"Švihadla jsme už dělali,tak stanoviště!"
Ostatní:"Pff,tak jenom 2x!"
Já:"2x je málo,aspoň tak 5x!"
Učitel:"Dobře,stanoviště po pěti kolečkách!"

Ano,opravdu mě všichni milovali ;D.(Vysvětlení:Stanoviště po 20s.Kliky,dřepy,švihadla atd.)já jsem sice taky byla mrtvá,ale bavilo mě to,dala jsem trochu svým břišánkům zabrat,neboť mě trošku druhý den boleli.To zn: že ve čtvrtek na tréninku jsem nemohla tancovat na stodeset procent,protože mě to řicho bolelo.Ale jinak trénink byl fájn - opakovali jsme,příští trenál jedeme house - na což jsem docela zvědavá.

Poznámka:nejvíc mě,ale za tu středu naštvalo,že já se po škole honim,jak největší idiot,abych se mohla učit a napsala fyziku na nějakou suverénější známku a ta 'naše,milá' učitelka,do školy nepřijde?! Wtf? Kdo mi tohle vysvětlí?

...
Ve čtvrtek o hodině volna - při tom krásném sluníčku - jsme si se Z. šli sednout na lavičku a probírali jsme některé věci a dostali jsme se až ke gelu a jestli se nám líbí,když má kluk nagelovaný vlasy a podobně.Načež jsme zjistili,že Z. se to nelíbí,ale mě například jo.Dále,když měl ve škole F. fakt pěkný kalhoty a slušeli mu,Z. se to nelíbilo ^^.(Náhodou,slušelo mu to,fakt!^^ úplně,wrr)Vážně,každá úplně jiný názor,ale přesto nejlepší kamarádky,chytající v jakékoliv situaci největší výtlemi šíříč se celou školou.

Dnes jsem v naší poslední hodině - v tomto týdnu - nepochopila naší paní učitelku na český jazky. Kterou jsem pokládala,za docela 'normálního' člověka,s docela dobrými myšlenkami typu: "Když to dělat nechceš,tak to nedělej,ale buď ticho!" - "Klidně si nasaď sluchátka a poslouchej písničky, ale až budete psát test,budeš to umět!".Dnes vyřkla něco ve smyslu "Tak to nedělej,ale buď ticho!" tak si řikám "Pohoda/cajk,nebudu to dělat,nevšímá si mě!" pak se najednou objeví u mě u lavice a začne na mě řvát,proč nepracuju a kde si píšu to,co má 'ona' na tabuli?! Strašně si protiřečí jako většina dospělích - a že jsem si toho všimla,ostatně je taky rodič a ty to dělají nejvíc. A tak jsem dělala pět minut,že píšu,aby měla radost a stejně jsem se na to vykašlala.

A pro zpravení nálady jsem se Z. prošla knihovnu,prohledala všechny přihrádky s knížkami, některé jsem si vzala domu a po té jsem s těžkou taškou plnou knížek odešla společně se Z. na 'naše místo'.Kde jsme sice mrzly,ale báječně si popovídali - sami,konečně nás nikdo neotravoval, tak jako každou chvíli ve škole.Chvilkama jsem trochu mrzla,ale sluníčko jsem vítala doslova s otevřenou náručí.

Zítra se chystám jít s mojí 'maminkou' do kina,na Alenku v říši divů.Protože když jsme byli na Avataru (skoro celá naše rodina,a když říkám celá myslím skoro úplně všechny - i ty příbuzný z Brna!) dávali ukázku na Alenku.Mamka se nadchla a pravila,že to musí vidět,tak tedy jdeme my dvě.A pak nejspíš požádám o nálety do deichmana na boty,protože vážně žádné nemám - na to jsem si taky už stěžovala.Takže na sobotu se těším víc,než těším ^^

...
kdo to přečetl celé?
 


Komentáře

1 Cappuccino Cappuccino | Web | 20. března 2010 v 8:10 | Reagovat

Hlásím se, že ja jsem to precetla opravdu cele a bavilo me to :) Dneska mám nejakou čtecí náladu :D U nás taky byli všichni "chcíplí" nuda...nic se nedelo... a vsechnoi bylo tak strasne vycerpavajici...! :( Uz se nemuzu dockat na ty velikonocni prazdniny...
Na Alenku chci taky zajít :) Jen se porad nemuzu rozhodnout kdy :D Pořád všechno odkládám a odkládám ...
A jestli budou mít v tom deichmanu nějaký hezký balerínky, tak dej vědět :D Musim nějaký začít už schánět :)

2 promiscuity promiscuity | Web | 20. března 2010 v 9:57 | Reagovat

Já jsem to přečetla celé. A nebylo to ani moc dlouhé, bavilo mě to ^^ V té škole po těch prázdninách to tak bývá ;D a to sluníčko těší, viď? Dneska mi to u nás příjde, jako kdyby bylo jaro.. už máme venku i lavičku a stůůl, tak je to dokonalé :D Oh, tak to se máš, pak povyprávíš o čem Alenka byla, taky bych to chtěla vidět :) hlavně sit o užij :) Hmm,,já si do daichmana jedu pro boty až po Velikonocích :-/ už aby to bylo ;D

3 ayuu ayuu | Web | 20. března 2010 v 16:52 | Reagovat

Já jsem to stejně jako holky přečetla celé :D Taková rekapitulace je sice moc fajn,ale příště mě šetři :]
Dej sem potom fotku těch botek,joo ? :D

4 eS eS | Web | 20. března 2010 v 21:56 | Reagovat

Alenka je nejlepší, Tim Burton génius a Johnny Depp sexy! Už se těším až budeme hrát Alenku ve školním divadle ^^.
My jsme tento týden v těláku podporovali umírajícího Adama a zakazovali chodit děckám do tělocvičnykde ležel... ale jinak v něm máme taky největší záchvaty.

5 eS eS | Web | 21. března 2010 v 12:25 | Reagovat

Němčina... no já u ní zvracím. Vážně xD Ale fakt bych nechtěla odejít ze základky se 4. Jojo :D Já si na střední beru ruštinu xDD Cokoli, jen ne Němčinu. Už nikdy!
Ehm... "Conversky" to je to správný slovo xD. Já mám doma All Starky jenom jedny a bohatě to stačí. Nechce se mi do toho vrážet prachy když to před léto zničím.
A. no jo, já bych ti to tak ráda vysvětlila ale já sama nevim co mezi náma je jako... :D Chlapi, chlapi, chlapi. Nekonečný příběh.

6 promiscuity promiscuity | Web | 21. března 2010 v 12:49 | Reagovat

Vy máte taky od firny Kirix..? My jsme to chtěli taky svítící, ale pak jsem si řekli na co že.. takže nic a líbí se mi taky :) No mě se to taky nelíbí, je to píča. Pseudobarbie, si na ní hraje, ale do ní má daleko :-/ Jak se líčí a tak, no konec. Fuj fuj ;D Tak to jo, jsem ráda, že to tak nemáme i my :D Ikdyž vy to máte extremnější :D Další? Děláte si ze mě srandu :D? Mi to funguje, máte asi malé rozlišení monitoru nebo já nevím. No zkus to teď, jsem to zkusila zpravit..

7 marquirette marquirette | Web | 21. března 2010 v 12:52 | Reagovat

No na Alenku bych taky ráda,jenomže to musím nějak skloubit dohromady s učením a cestou do Prahy :D Prý je to povedený film,takže se moc těším.
Sluníčko-ach,konečně!Jsem maximálně šťastná když svítí!
A stanoviště jsme ve škole dělali taky,kde jsou ty časy :D

8 eS eS | Web | 21. března 2010 v 13:13 | Reagovat

Přesně! :D Já si koupila v Deichmanu takový úplný křusky, ale celý bílý... takže půjdou brzo do kytek :D Ale když stály 149Ká tak mě to ani nějak srát nebude :D Deichaman je super na sezoní boty :D
Jinak mě se ruština šíleně líbí :D Takže do ní asi půjdu...a když mi to nepůjde... :D Překecám aby mě vzali na Španělštinu.

9 promiscuity promiscuity | Web | 21. března 2010 v 13:19 | Reagovat

Nemáš zač, ale blblo to i hodně lidem tak jsem desing změnila :-@ :D Áha, tak to máte dobré no ;D My to máme hodně jednoduché, však je vyfotím a dám to tady :)

10 marquirette marquirette | Web | 21. března 2010 v 13:48 | Reagovat

To se nebooj!Na ikonkdy se bude dát klikat,na tom se teprve pracuje :D :D

11 eS eS | Web | 21. března 2010 v 17:29 | Reagovat

Hej xD Přesně :D Akorát z D. mám jenom ty bílý "Conversy" :D Druhý růžový mám z Humanicu a baleríny taky :D

12 promiscuity promiscuity | Web | 21. března 2010 v 17:43 | Reagovat

Ne neměla. ale tenhle desing je v šablonách blogu, může si ho dát každý..;))

13 eS eS | Web | 21. března 2010 v 17:56 | Reagovat

Hele ty jseš z Prahy? Dáš mi tvůj Facebook O:-)

14 eS eS | Web | 21. března 2010 v 17:56 | Reagovat

? xD

15 Kim Kim | Web | 21. března 2010 v 18:25 | Reagovat

já to přečetla celý, hahá :D
...po prázkách, byla taky chcíplá celá škola....na naší chodbě, kde je nás fakt hodně (my 9., 6., a 8.) nebylo tak rušno a neslyšno jako vždycky ale všichni seděli na lavičkách, a málem usínali.....a v hodinách jsem fakt skoro usnula..ne usnula, ale spíš bděla nebo jak, totálně nevnímala okolí a oči na půl přivřený, mrtvola :D......

..máte češtinářku uplě stejnou pindu jako my našeho tlustýho, brejlatýho a plešatýho debilního češtináře, kterej byl za mlada určitě šprt kterýho všichni museli nesnášet, a všichni ho nesnáší doteď..jsou češtináři fakt všude tak imbecilní? :D no to snad ne..x)

na avatar sem se dívala po dlouhé době zrovna před chvílí.....vždycky mě sere, že se nemůžu proletět na tom velkým ptákovi jak oni, vrrrrrr, musí to bejt sííláááááááá :D.........a na Alenku v říši divů chcem jít s kámoškou taky, všechny filmy od Tim Burtona jsou totiž perfektní :)

16 eS eS | Web | 21. března 2010 v 18:28 | Reagovat

Ty nenávidíš Prahu? WTF? :D Jediný město kde v ČR mají Starbuck xDD My Gosh, já jsem tam žila rok a miluju to tam... místo toho teď smrdím v Brně :D Jestli je Praha špinavá, tak Brno je kanál xD

17 Mona? Mona? | Web | 21. března 2010 v 19:13 | Reagovat

aloha :)
přečetla jsem to celé celičké... ale vcelku to byl dobrý týden ;)
ten můj článek byl jen taková pytlovina, takže je pro mě vážně potěšující, že někomu zvedl náladu :-* :)
bože, začínám být zastaralá (spíš lína ..) Avatara jsem ještě neviděla.. Alenku jsem taky chtěla zkouknout, ale už to asi nestihnu atd. atd. ještě, že se teď dá všechno postahovat a při nejhorším půjčit v půjčovně :P

u nás skoro vůbec nepršelo, jenom pár kapek, aby to "jakože" vypadalo :P njn Brno :D

18 promiscuity promiscuity | Web | 22. března 2010 v 14:55 | Reagovat

Já sem si to myslela :D

19 upřímná upřímná | Web | 22. března 2010 v 18:21 | Reagovat

Já to teda přečetla..

Bez úsměvu? To mi právě, že naopak :D My vychehtaný, já hned poznámku :D

Potom dopíšu koment, jdu na večeri :D

20 upřímná upřímná | Web | 22. března 2010 v 18:32 | Reagovat

Náhodou to byl dobrý týden! Teda, né že bych taky neměla dobrý týden! Tento týden byl super bomba bezva cool, fuj :D tu reklamu nensáším..

21 ebigail (pepina) ebigail (pepina) | Web | 22. března 2010 v 20:32 | Reagovat

Přestěhovala jsem tě na jiné místo v seznamu, nlíbila ses mi tam na konci :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama