Leden 2010

ŠIŠKEBAB,NEŠIŠKEBAB

2. ledna 2010 v 19:41 | A. |  WRITE
Zase mě všichni šikanujou,abych zase napsala článek.Chcete toho po mě strašně moc ;DD.Ale tak fájn,co bych pro Vás neudělala.

Mohla bych třeba začít tím,že - sice už nějaký tén pátek,to bude - jsme měli tu 'Vánočku' s D4U.A musím Vám říct,že s to vážně povedlo.V pátek,den před vystoupením,jsme měli generálku.Vůbec jsem nevěděla,kam jedu,kde ta hala je,nic.Ale našla jsem to ;DD.Obrovská hala,spousta místa,ne jako v tom mini sále,kde máme tréninky :DD.Každopádně 2hodiny opakování a zkoušení a různých pokynů a informací na mě ten den bylo moc,že jsem přišla domů a lehla.On,celkově ten den byl divnej.Od rána,do večera na nohou.Ještě ke všemu jsem musela do Palladia,abych šla koupit Z. dárek,který jsem vybírala asi půl hodiny ;DD.Nemohla jsem se prostě a jednoduše rozhodnout,co jí vyberu,protože 'to',co jsem jí dala,bylo na výběr v hrozném kvantum množství, ale nakonec jsem teda něco vybrala.A podle reakcí soudím,že se jí to - snad - líbilo.
No a v sobotu to vystoupení.Čekala jsem,že budu mít třeba,například nervy,trému nebo já nevim, co bych ještě mohla mít,ale překvapila jsem sama sebe ;DD.Žádná tréma,ani nervy ani stres - přitom,to je u mě normální.Vždycky na závodech,taková trímistka a nervystka tam ze mě je ;DD. Ale tak,vážně ta 'Vánočka' proběhla v pořádku a klidu ;DD.Všichni to uměli perfektně a jeden kluk, tam měl stejný tričko,jako mám já na trénink - koupila jsem si ho na streetbasu - c-walk triko.A on ho měl,ale žlutý,tak tam na něj koukám jestli to neni někdo z cwg,ale bohužel jsem ho nepoznala a asi nikdy se nedozvím,kdo to je.Typuju,že je buď z Chebu,Český Lípy,nebo něco takovýho, protože z Prague určitě neni ^^.

Pak vlastně byli ty dva poslední dny školy ;DD.Tvl,chápete.. ještě se v pondělí učit,tak to byla katastrofa.Já už na to kašlala,voni taky,tak proč do tý školy lezeme,když jsme se neučily? Ale jako to úterý,ten film 'Rok 1' :DD já jsem tam úplně chcípala smíchy.Až mě z toho strašně bolelo břicho.Ale přežila jsem to a protože mi napsala kamarádka z tábora - my jsme se dřív strašně vídali,ale tenhle rok vůbec.A protože měla konečně čas,tak jsme se na Černým Mostě sešli a trochu pokecali ;DD.Poseděli,pomlouvali kolemjdoucí a ták :)).Plno zajímavých lidí za tu dobu prošlo,někteří velmi zajímavě oblečení ;DD.

Za další.. byly vánoce ;DD.Takže jsem konečně dostala do rukou svůj milovaný iPod,na který jsem myslela už ode dne,kdy mi ho táta poprvý ukázal a řekl,že je teda jako doma :DD.Takže já ty celý dny jenom nedočkavě čekala,až konečně mi ho dají pod stromeček,abych si ho mohla vzít.Pak jsem dostala,nějaký ty peníze,tak ty jsem byla utratit dnes ^^.Nemohla jsem to vydržet a hlavně všude hlásají,jak jsou všude slevy,ale přitom nikde nic,že jo ;DD.Ale aspoň mám nový tžíny a takovou,jakože mikinu,je trochu delší a má polorukávy,ale je hezká.Taky stála docela dost. ;DD A džíny,ty jsme měla už vyhlídnuté,před vánocemi,ale jelikož jsem neměla peníze a nikdo mi je nechtěl koupit,tak jsem je nechala bohužel v obchodě.A nedávno jsem se tam byla podívat znova a džíny tam stále byli.Tak jsem dneska sebrala nějaké ty peníze a jela jsem si pro džíny. ;DD Jsou vážně pěkný,strašně se mi líbí - taky,aby ne,že!? A zbytek buď dám na tepláky,co jsem chtěla,ty jsou taky ze streetbasu - ale spíš je budu chtít na narozeniny - a utratím to pak za boty,asi nějaký sneakers adiddas,nebo nike ^^.Ale jelikož ty vyšší/kotníkový boty,stojí okolo dva a půl, budu muset trochu víc šetřit ;DD a bůh ví,jestli se vůbec došetřím.Každopádně teďkons jsem nadmíru spokojená,co se týče nákupů.
Jo,dobře,ale stejně jsem vlastně skoro nic o vánocích neřekla :DD.Krom teda toho,že mám iPod a to Vás asi nezajímá :DD já jsem z něj,ale celá nadšená.Protože to je vlastně jediná věc,kterou
jsem po rodičích chtěla - nebyla to levná záležitost - a dostala jsem ji a za to jim děkuji ^^. Udělali mi velkou radost.Druhý den přijela malá sestřenice s bratrancem.Oni jsou fakt dva blázni. Dostlai k vánocům takový pistole,a k tomu takový 'náboje',gumový,co se lepí.Vůbec to jako nebolí,ale je to děsná sranda,to po sobě třílet.Obývák,kuchyň,pracovna a chodba byla pro běhání moc malá :DD proto jsem jim nakázala/zeptala se,jeslti by to nemohli vzít na hory,protože tam nás bude víc,ale jsou jen dvě ty "pistolky",ale je tam větší šance běhat :DD - zpět do dětských let.

Taky byl silvestr ;DD.No jasně,akce jak hovado,každý se opil - já teda ne,nemám to za potřebí.Ale tak stejně jsem spokojená - jsem si myslela,jak hrozně to dopadne,ale šlo to ;DD.Viděla jsem, zase,opět a pořád dokola,'Breakout',fakt viděla jsem ho nejmín šestkrát,ale protože kamarádka ho neviděla a chtěla se na něj podívat,tak jsem koukala taky,neasi ;DD.Jeden z mála filmů,který jsem viděla hodněkrát,protože nerada koukám na filmy,co už jsem viděla. ;DD Asi ve 3ráno jsem koukala na 'Maximální extrém' a nestačila jsem věřit vlastním očím,co lidi přežijou,nebo co se všechno může stát,když špatně dopadnete,nebo když nemáte helmu,nebo tak :DD.KLuk jel na skateboardu,chtěl něco přeskočit a jak dopadl,zlomil si ruku a jak to někdo natáčel,bylo úplně vidět,jak se ta ruka zlomila na půl :DD.To bylo pěkně nechutný.Nebo týpek,co si to chtěl 'slajdnout' - netuším,jak se to píše - roh na mostu a nepovedlo se mu to a spadl asi 5metrů dolů na tvrdou zem?! Taky jsem nepobírala.A ten jeho komentář,který obsahoval slovo "Šiškebab" :DD

Ale co se týče filmů,tak jsem si našla ten 'horor' Paranormal Activity.Kluci ve škole,pořád mlely nesmysli,jak je to super film,že je fakt dobrej,že z něj byli podělaný až za ušima a to viděli jen ukázky a podobně a tak jsem si myslela,že to bude "sado maso",ale ono nic,fakt nůdá.Až na ten konec,ten byl fájn ;DD ale trochu jsem to nepochopila.A protože to bylo anglicky,musela jsem číst české titulky - taky vážně zábava :/.Ale koukněte se vážně na Paranormal Activity,je to dobrý,ale nudný ;DD nesmíte to hnedka na začátku vypnout,protože to je docela nuda - tak to asi udělal podle mě +/- 50% lidí :DD

No a zítra je neděle a já musím říct,že při slově 'škola' se mi dělá tak trochu mdlo a blbě ;DD.Ale tak,konečně si na sebe vemu ty nový hadry ;DD :DD.