Prosinec 2009

NEJLEPŠÍ JE HORKÁ VANA.

11. prosince 2009 v 17:32 | A. |  WRITE
Uff,zase jednou jsme se konečně dostala k tomu,abych napsala(!?) Asi ;DD. Udělo se toho tolik,od nástupu do školy až po teďkons.Teda já zase do školy chodim,po nemoci,nějaký ten pátek,chystala jsem se napsat už dřív,ale vždycky jsem se nad něčím zasekla a nebo jsem nestíhala.Jak mám asi stíhat,když mám tréninky a když jsem doma,tak musim zase dělat něco jinýho,než abych psala na blog.Já a škola - tohle je nekonečný téma,tvl kdo se pořád má učit?

BOHNICE.Byla jsem v Bohnicích,asi před půl měsícem.Se třídou.Celé čtyři roky,co chodím do úplně jiné školy,než do té,která je tu u nás v 'Zelí',tak celé ty čtyři roky k nám chodí jedna mladá paní J., která pracuje v oddělení drog v protiléčebně v Bohnicích.Celé ty roky s náma probírala drogy od nejlehčích až po nejtvrdší.Ne,že by nás nějak učila,spíš jsme si povídali.Vždycky kolečko ze židlí ve třídě :DD aby se nikdo necítil ukřivděně.Jeden rok k nám přivedla chlápka,co už 11let abstinuje a povídal nám,co se mu všechno stalo a musím říct,že á fakt zajímavý život,že si v životě prošel docela zajímavými pasážemi.Povídal,jak to všechno začalo,jak jen se třídou někde v bungru fetoval a čuchal k nějakýmu lepidlu a skončilo to tím,jak musel za manželou do nemocnice,která měla na hrudi 2cm hlubokou díru a tvrdila,že ta kůže,co je v té sklenici,je ten parazit,co ho vyďoubla - halucinace.Ukazoval nám fotky a výstřižek z novin,jak zapálil barák,přežil,ale měl štěstí.
Každopádně tam to bylo 'úžasný'.Ne,že bych byla blázen a že by se mi to tam nějak zamlouvalo, ale docela mě zajímá všechno okolo drog,ty lidi a podobně.Spíš z psychickýho hlediska a prostě ty názory lidí,co si tím prošli.Hodně lidí od nás,z toho teda byli hodně v šoku.Seděli jsme v takové 'pomyslné knihovně'.Spousta pohodlným křesel,strašný vedro :DD. Ale byla tam s námi tam ta J. a spolu s ní 3slečny,co se už delší dobu v Bohnicích léčí.Jedna taková střeštěná holka,která teda fetovala jenom rok,ale jako fakt taková vykulená ;DD.Pak 'těhule' co fetovala 10let - rodiče ji vyhodily z domu a třetí Doktorka alkoholička.Na ní by jsi,ale vůbec nepoznala,že pila,nebo něco takovýho,seděla tam,v klidu,v tichosti.Taková vyrovnaná působila,strašně slušná.Už po druhé na té léčebně skončila. - celkově to bylo hodně zajímavý a mě se to líbilo :DD.

Knihovna - byla jsem minulý páte v knihovně a půjčila jsem si "Dítě číslo 44".Já nejsem asi normální když čtu knížky z doby za vlády Stalina,co(?!) Mě ta doba přijde strašně krutá a nespravedlivá,ale - zase - mě to strašně zajímá.Ty lidi byli fakt chudáci,ale mě se ta kniha prostě nehorázně líbila,takže jsem si za chvíly přečetla.O hodine ve škole,v metru,doma,v McD. když sem čekala na toho jednoho mího blázna,ve vlaku,po cestě z vlaku,v koupelně.. všudé :DD.I když ta knížka byla chvílema vážně smutná a hnusná a ta doba byla ještě horší.Takže jsem ji dnes předala dále do čtecího oběhu jednomu klukovi ze třídy.A začaka jsem číst S.Ginga - on má vážně super knížky.Jednou ve škole jsme si četli ve škole takový strašidelný a hororvý povídky a F.
přinesl knihu,tu co teďkons čtu já a vybrala si tam jednu povídku a přečetl ji.No,nic zajímavýho to nebylo,protože jsem jenom čekala,co tam bude tak hrůzstrašnýho a bylo to až na konci :DD.Ale tak stejnak jsem si ji půjčila.A tak jsem ve škole dneska četla tu první povídku a když sjem byla tak za půlkou,tak na mě F.:"Oni ho stejně pitvat nebudou,bude živej!" takže jsem právě ještě víc četla,abych věděla,jak přesně to dopadne xDD.Dopadlo to divně ;DD.

No ve škole je to strašný,každej mě tam psychicky,fyzikcy a sexuálně šikanuje ;DD.Mohla bych o tom sepsat knížku,byla by tlustá,tlustší než bible,vxle xDD.Učení strašný,fakt mě to nebaví,takže na to čím dál tím víc kašlu a ke všemu,když přijdu z tréninků domů po půl osmý,tak se mi moc učit nechce,Takže si jen nachystám na další den,vykoupu se a jdu spát.Což mi zabere nejmín dvě hodiny ;DD.jinak je to ve škole fáájn :DD ve středu jsem se po dlouhý době zase zasmála a dneska taky,ale i včera! ;DD No nemohla jsem.Nebo včera my s Kóčou.Do třídy přišla nějaká ženská,že chce,aby jsme se šli podívat na nějakou stední školu.A ona se pořád tak usmívala.A Kóča prohlásil,že vypadá jako "sluníčko" :DD.taková stará ženská,fakt se tak usmívala.No a já dostala strašnej záchvat smíchu a nemohla jsem se přestat smát.A pak tam začál Kóča řikat "ůů"-"ůů" prej:"Napiš si takhle na ruku 'ůů' a když se budeš chtít smát,začni řikat 'ůů'!" :DD takže on tam celou dobu ve výtlemu "ůů",já teda žádný "ůů" né,já se prostě smála.A ta ženská se pak na nás podívala a pořád se usmívala a vykulila tak divně oči :DD.Vtipná prostě byla.

A protože příští sobotu - sakra,to je za chvíly - máme s D4U vystoupení,tak na trenálech jeden pořád to stejný dokola :DD.Prej minule,jestli si nechceme odpočinout a jet něco novýho aby jsme si oddychli od těch sestav,co máme na Vánočák a my že ne,tak jsme to jeli asi 4x sami od sebe pořád dokola,jak blázni.Takže koukám,obhlížím,jestli neni na stránkách ten mix,že bych si ho stáhla a zkusila sama trénoval.
Víte ona mě občas - teďkons poslední dobou,skoro každý víkend - chytne taková hyperaktivnost, že já tady pak tancuju a blbnu po celym pokoji. :DD Ale aspoň se tak se čím dál tím přibližuji k mému c-walku,neasi :DD.
(nechápu,jak se někdo může přiat na fb ke skupině "slovo neasi nám leze na nervy"! :DD pff)

Čím dál tím víc koukám na ty anerektický blogy holek,co si o sobě myslí,že jsou děsně tlustý a snaží se jíst co nejmín.Za každou čokoládu či sladkost se mají chuť zabít,nebo si to vyčítají - že ji snědli.Přijde mi to absurdní,myslím,že to přehánějí.Moc to sledují a navzájem se ještě podporují. Zakázala bych tyhle blogy,protože mi to přijde až moc.Pak,že nemá být anorexie.Jenže oni to chtějí.. - jent akové krátké vyjádření k těm blogům jsem sem chtěla napsat.

Jinak se nic nedělo :DD.Nuda.Ani dárky ještě nemám nakoupený - to taky musim udělat.Tenhle víkend nevim,jak to všechno zvládnu,jsem totiž sociál - zaneprázdnený sociál.(Ale dneska mi táta ukázal iPod,co dostanu po stromeček! ;DD 'iPod classic 160GB' šáhla jsem si na něj :DD.Držela jsem ho v ruce - už aby byli ty vánoce) Jinák,mandarinková sezóna už dávno začla,takže doufám, že všichni jíte jenom mandarinky jak o život :'PP
"Hej,lol viděli jste někdo třeba horor stáhni mě do pekla? :DD Spíš taková lekačka. :DD"