Listopad 2009

CWG. ;DD vidka.

24. listopadu 2009 v 15:07 | A.
Rainy. ;DD


Prostě YounGun :DD (ten úplně maximálně dobře tančí)

CWG - MŮJ SVĚT,MŮJ ŽIVOT.

19. listopadu 2009 v 17:56 | A. |  WRITE
Mí milí ;DD
Já se doma tak nudím.Do pátku musím být doma,pak k doktorce,která mi doufám řekne,že jsem zdravá a já půjdu konečně do školy.A proč konečně? Prootže jsem doma už dva týdny a vážně se tady nudím,ani nevíte jak.Strašně mi chybí nějakej pohyb.Tréninky,běhání a prostě nějaká fazická námaha :DD. Vždycky tady mám tolik energie,ale samozřejmě u nás ji nikdo nemá,protože všichni přijdou úplně unavení,takže prostě se mnou nikdo nekomunikje,že jó ;DD.

Ale.. protože jsem takhle doma,začala jsem se víc a víc vrtat a hledat informace o jednom tanečním stylu.Crip walk nebo-li c-walk.Vážně mě ten taneční styl zaujal,poprvé jsem ho uviděla na youtube a tam to taky skončilo,protože prostě mi přišlo,že ho tady nikdo v česku netancuje a tam jsem to tak jako okoukala podle těch videí,ale nedávno jsem vážně zkoušela nacházet různé
a různé informace o walku v česku,až jsem narazila na jendu adresu (cwg),kde jsou všichni z Čr, kteří tento taneční styl také tančí.Takže jsem se tam hnedka registrovala a jsem tam.Jsou tam vážně úplně suprový lidi - moc je ještě neznám - ale objevila jsem tam crew,která se schází v Praze a trénuje spolu a na jednoho kluka - u kterýho jsem zjistila,že je stejně starej - jsem si vzala icQ,neboť mi ho sám nabídl a snad se teda někdy sejdeme a trochu mi to "Mareček" ;DD vysvětlí,když naučil kámoše walkovat za dva týdny ;DD.Né,on je zatím v pohodě a jak to tak vidím, "cwg jedna velká family" - museli by jste to vidět,je to vážně tak.Úplně mě to pohltilo,sice to musím zatím trénovat sama,ale tak jsem teprv na začátku,každý začíná od nuly xDD. Každopádně ty tutoriály jsou cajk,takže je to v pohodě. ;DD

Ale teďkons už k něčemu jinému.Třeba k tomu,že jsem se včera večer - zrovna když nikdo nebyl doma - dívala na další horor Boogeyman,já jsem už dřív viděla dvojku a tak jsem si řekla,že jednička by taky nebyla na škodu ;DD.tak jsem jí teda skoukla.Ono se to nezdá,ale já jsem zjistila,že ty horory občas vážně prožívám.Když je to vážně napínavé,úplně se přistihnu,jak tam sedím zařezaná v židli,úplně ztuhlá,čekám jak to dopadne a pak se stane,že se leknu nebo že se právě přistihnu,že to úplně žeru ;DD.Jinak jsem taky viděla Nezadaná,to mi jako až tak takový velmi morbidní,či snad psychicky náročný nepřijde.Je to spíš.. asi horor,ale takový pro slabší povahy ;DD.Ale vcelku i dobrý,koukněte se.

No,jinak mě nic netrápí ;)).Nevím jak komu - nebo jestli vůbec - ale stává se mi,že třeba občas potřebuji nějakýho člověka vytěsnit z hlavy.Ve zkratce: vytěsnila jsem ho ;DD.

VYHLÍŽEJÍC Z OKNA

17. listopadu 2009 v 12:56 | A.
Nezaostřené,žádná profesionální fotka.. jen tak jsem tam tu naší kočku viděla a tak mě napadlo ji vyfotit,přijde mi to jako docela zajímavá fotka! ;DD Ona totiž skoro pořád takhle vyhlíží z mého okna.Ale občas ji tam vadí ten bílí závěs,takže chvíli trvá,než se na ten parapet dostane a to stejné,když chce pryč. ;DD

HA,IVAN! ;DD

12. listopadu 2009 v 15:34 | A. |  WRITE
Pořád se musím na ten design dívat. ;DD Protože prostě se mi začíná čím dál tím víc líbit.Ze začátku jsem vůbec nevěděla,co sem mám dát a řikala jsem si,že se na to vykašlu a že končim,no a pak se mi vybavil název knížky,kterou jsem četla "Modrá jako Indigo" od Cathy Cassidy.A tak jsem experimentovala,až z toho vzniklo tohle.A já jsem s tím spokojená ;DD.Každopádně design zatím nechám tedy tenhle.

Dále,co bych zde mohla zveřejnil a napsat(?) Já jsem celý týden doma,protože mám "zánět hltanu",ale vzhledem k tomu,že jsem asi v úterý začala kašlat a začalo mě trpchu bolet v krku, silně pochybuji,že je to nějakej zánět hltanu,na který beru nějaký vitamíni,který mimochodem nepomáhají a pěkně hnusně smrdí a jak smrdí,tak u chutnají.Katastrofa,přemáhám se,abych to vůbec cucala,abych to vůbec dala do pusy ;DD. Takže jak jsem řekla jsem doma a silně se tu nudím.Nevím,co mám dělat,nemám do čeho dloubnout,samá nuda tady je.
Takže ani netušíte,jak se těším do školy,chtěla jsem tam jít v pondělí,ale co si myslíte? naše škola má ředitelské volno,protože v úterý je svátek.

A včera večer jsem,nevím proč,nemohla usnout.Celý hodiny jsem se převalovala,čuměla do počítače v posteli,poslouchala písničky,smrkala,chrchlala,kašlala a doufala,že usnu.Fajn,dvě hodiny ubyli a já konečně usla.A jelikož jsem měla jít k doktorce,doufala jsem,že mě máma probudí,jenže máma si myslela,že probudím jí a pojedeme - ale ani jedno se nestalo! ;DD Takže jedu k doktorce zítra a jsem zvědavá,s čím na mě zas vyrukuje a žádný smradlavý vitamíny už cucat nebudu.

Nedávnou jsem si stáhla nějaké písničky - skoro všechny co jsem kde našla - od Amy Winehouse. Jakož to člověka jí moc nemám ráda,je strašně vyhublá,bere drogy,její zevnějšek o ní tak vypovídá,ale když jsme si poslechla její písničky.Jsou fakt pěkný,má opravdu nádherný hlas.. a tak je už mám v mobilu i v mpčtyřce a poslouchám :DD.Překvapivě.

Dřív jsem byla proti facebooko,neměla jsem ho ráda,měl ho každej,byl prostě trapnej ;DD. Neptejte se mě,jak jsem na to přišla,měla jsem prostě takovej názor -občas i já sama mám v sobě guláš*-a tak jsem si facebook udělala.Je to už teda delší dobu.A jak je to teďkon nový,že vidíte kdo se přidal k jaký skupině,tak každej se přidává ke každýmu ;DD.A třeba skupina "Neumim rovně nakrájet chleba" je.. opravdu zvláštní skupina,ale musela jsem se tam přidat protože je to pravda ;DD.

Vrátila jsem se ke Call of Duty4 a tak nějak jsem včera hrála a hrála v Killhousu a najednou vidim,že jsem se umístila jako třetí.Chápete to(?!) Já taková amatérka,která to dlouho nehrála a hnedka se umístí třetí ;DD.Ještě toho dne,než jsem si k tomu sedla jsem si řikala,kdy konečně budu tak dobrá a budu mezi prvníma třema? A pak sjem tam byla.. ;DD druhý vánoce jsem měla.

*Co oko nevidí,srdce nebolí. (to si pořád teďkons opakuju,sama moc netuším proč)