Duben 2009

ZPĚT DO BLBA.

29. dubna 2009 v 16:50 | A.
tady končím..

CHCI VRÁTIT ČAS.

20. dubna 2009 v 20:22 | A.
Nálada.. nenálada.Myslíte si,že je vůbec nějaký čas na to,abych sem psala? Není,vůbec.Doma se sice poflakuju,ale nechce se mi na blog,jsem dole u táty na noutlu a blbnu tam s webkamerou xD. OH,prostě takový xichty! Zrovna dvě docela povedený jsem dala na lide.Poslední dny se toho moc nezměnilo.Ve škole je to takový-makový.Dneska mi například vypil Kóča celý pití od Rajecu MEDUŇKU.jediný pití,který jsem si za dlouho dobu přinesla a on mi ho během 10minut celý vypil. Ježiš,jsem fakt úplně naivní a úplně pitomá.Od tý doby jsme měla nějakou divnou náladu.. nebylo to kvůli tomu pití,ale tak nějak kvůli všemu.Když jsem s Kóčou pak seděla na angličtině,tak jsem se s ňim nějakm moc nebavila,protože mi eště pořád zpívá tu písničku z *Harryho Pottera.. ale o tom jsem Vám vlastně eště neřekla(řeknu).A pořád se mě Kóča pokoušel rozesmát,až pak mi to nedalo a řekl mi tam,nějak já už nevim,myslim:,,Ty můj čumáčku!" xD,tak jsem se musela smát.Ale když jsem přišla do školy,tak jsem měla dobrou náladu.Docela se zase začínám bavit se Zdenkem,zrovna mám jeho řetízek,protože on mi čórnul můj,tak jsem mu na poslední chvíly vzala ten jeho ^^.Nějak jsme si tam před školou,než otevřeli,šlapali na boty.. a protože jsem mu to neoplatila,tak když už jsme byli ve škole u skříněk,tak jsem mu na ně začala zase šlapat až to
dopadlo,že já jsem tam skákala jak debil,aby mi nešlápnul na boty,ale on pořád,že mi na ně musí šlápnout.Pak jsem tam málem zabila pár lidí u skříněk a prostě se pořád smála,ale pak poslední hodinu,kdy jsme měli tu anglinu,tak to ne..
Ale dneska jsem dostala totálně nejdelší výgeb dne xD.Koukám tam tak dozadu na Filipa,co tam dělá.A najednou on tam něco dělal,mluvil,a najednou mu vypadla žvejkačka z pusy.Já na něj koukám a chytnu takovej výgeb,že to jsem eště nezažila! ;DD Ona ta žvejka spadla,on tak jako stuhnul! Všichni okolo se otočili xD.Spíš respektive ty lidi,co jsou kolem jeho lavice,a podobně.No já měla dost.A pak jsem teda nešla na fyziku,protože jsem si myslela,že v tu dobu musit jít k zubařce,ale přepočítala jsem se a měla jsem jít o hodinu pozdějš.A oni zrovna končili kluci jako zdeněk a Tomáš,tak tam se mnou byli a co jinýho jsme mohli dělat,než blbnout! No,z toho mám taky dost.Mám celou počmáranou levou nohu,kde mám na kleni přihlouplýho smajlíka od Tomáše ;D eště s podpisem přes 1/4 nohy.Od Zdenka taky podpis přes 1/4 nohy a k tomu to úchylný slovo muck=*,u kterýho jsem si vlastně uvědomila,že ho nemám ráda xD.Kluci si tam zkoušeli mojí vestu,a pak když si ji oblíkl Tomáše,tak ze sebe dělal kočku,u každýho kdo chtěl projít do jídelny nebo z jídelny volal:,,Mňáááu!"a tak jakože,dělal,že drápe 'packou'!A pak Zdenka napadlo,že mu namaluje fousku,jako kočce.Jenže pak je napadlo,že to namalujou mě.. takže já mám asi dvě čáry na obličeji,protože se mi to snažili namalovat na obličej.No ty kraviny,nemůžu z nich-nakonec mi udělali s trenkama zářez! xD.Nakonec.. jsem si musela vyčistit zuby,než jsem šla k zubařce! Tak jsme šla na holčičák,tam dvě největší dilinky ze školy,tak jsme otevřela dvěře,a zase je zavřela.. xDD.Tam si s nima čistit zuby nebudu ;DD.Pak jsem ještě byla s klukama na zastávce,no to jsem si taky užilaa xDD.A u zubařky jsem se dozvěděla,že mi příští středu bude ty rovnátka sundavat,hej ani nechci x/.
*No a ten Harry Potter! To bylo,že my jsme jeli ve středu po velikonocích na Ládví na dokument o Brazíliy.A Kóča si koupiil Spay a pak mě ťim fláknul jednou do hlavy,až mi udělal takovej šrám na hlavě,od tý doby mi řikaj Harry.Kóča ke všemu vymyslel HARRYPORNO! xD.Když jsem tam pak byla s Filipem a Kóčou v metře,tak tam někam házeli mojí gumičku až ji roztrhly,prootže jsme jim na začátku řekla,že ona rozbít nejde! V tu dobu to bylo ještě všechno dobrý,ale.. teďkon je to ve škole takový divný.Já ani nevim proč..
Školu ohledně učení strašně flákám a pořád mi připadá,že za chvíly jsou letní prázdniny,přitom jsou ještě tak daleko!Ale za chvíly jedu na cyklisťák a ke všemu jsou tady čarodějnice.(30.4.)No,ani moc se mi tam nechce,takže tam asi nepůjdu.. já ty prachy přidám k penězům na iPod. A hlavně víte proč pořád něstíhám? Doma musim pořád makat.. a něco uklízet,ale můj bratr se fláká na hřišti a když musí naskládat nebo vyskládat myčku,tak to ohrnuje nos!Ale já tady uklízim obývák,kuchyň,koupelnu,chodby.. skládám čistý oblečení a luxuju! Toho nezajímá.

I LOVE.. SUPERMAN,FUTURAMA,BRAIANIC.

13. dubna 2009 v 19:38 | A.
HA.A zítra škola,to máte všichni určitě velikou radost,že(?)Za tu dobu,co jsem nenapsala se toho ani moc nezměnilo.Byla jsme jenom na Černým mostě s kamarádkou z tábora,a tam jsem so koupila trenky se supermanem a naušnice,takový malý zebry.Já jsem se úplně do toho Supermana zamilovala *.*..Miluju,miluju supermana.. Ještě jsem si chtěla koupit z C&A takovej řetízek,kde na krku je takovej přívěšek s peace,ale pak jsem objevila ty trenky v H&M,takže jsem si je musela koupit! (: .A jak jsme tam blbly u kabinek se zrcadlem,tak jsme vyzkoumali,že to zrcadlo,co tam u nás v H&M je,tak normálně zúžuje - takže my tam procházeli před zrdcadlem a zkoumali,jestli to fakt zužuje.Dopředu - dozadu,dopřed - dozadu.Prej:,,Jsem daleko od zrdacla a jsem hubená!"-"A když jsem tam blízko,tak jsem tlustá!" a podobně ;DD.Já tam z toho umírala a když sjme tam poslední chvíly stáli a odcházeli,tak Anča prej:,,HM,taková anorektička.."a tam nějakej kluk asi s tátou,trochu na nás koukali,jak na mentály,prej co děláme ;DD.Na Čerňáku prostě nejvíc ;DD.Anča ta kámoška,koupila kámošce k narozeninám palestinu,ale pak stejně řekla,že si ji nechá,protože je fakt pěkná,a ona byla fakt pěkná! ^^.Když jsme seděli v Kfc u oken (což jsem navrhla já) tak tam byli nějaký kluci a pořád jsme tam o nich něco brblali:,,Jo,ten si může zapálit,ten nejede na kolo!" protože ty ostatní dva byli na kole,ale u ruky cigáro neměli!
Pak ten jeden někam zmizel a když přišel,tak už měli zapáleno všichni.,,No,tak to nesměj na kola všichni tři!" xDD.A pak jsem se tam nějak zakecali a když jsme se na ně zpátky ohlídly,tak tamnebyli.ak jsme si sedli venku na nějaký lavičky,já tam pořád vytahovala ty trenky,protože jsem se pořád musela dívat na toho supermana,OH ten 'sexy' muž ;DD.pomlouvali jsme kolemjdoucí lidi,a vždycky jsme našli něco,co se nám nelíbilo! ;DD
Jinak v pátek jsem byla v Brandýse nad Labem,za dědou v nemocnici a v papírnictvý! Musím Vám říct,že když jsem byla v tý nemocnici za dědou,málem to tam se mnou kleplo!A to si nedělám srandu.. měla jsem plášť,abych za ním vůbec mohla,jenže prostě to tam málem s emnou seklo,že jsem musela jít po deseti minutách jít na chodbu! A jak jsem tam tak seděla,tak šel kolem nějakej dědula v pyžamu,co šel kousek podál na balkón si tam evidentně zapálit cigárko.. a když za sebou zavíral dveře,tak normálně na mě vypláz jazy! Fakt,nedělám si srandu,vyplázl na mě jazyk a pak si tam v klídku čuďil.Když šel nazpátek,tak jsem radši na něj nekoukala... ;DD.A pak jsem si zašla do papirnictvý.Kde jsem si koupila rozmazávací kžídy na čtvrtky! Jmenuje se to umělecké prašní křídy ^^! Tak jsem si pak sedla na zahradu a kreslila jsem.. v sobotu přijela babička z mamčiný strany.Dovezla mi takovou malou bonboniéru,ňamý.Takové ty mořské,čokoládové plody. Už nevim kdy,to zas přišel bráchův kámoš,teda aj můj.A my se tady chvílku koukali znova na Kruh2.No,my tady chcípali.. viděli jsme jenom kousek,protože se to pak zase seklo,ale.. já měla dost! ;DD Prej:,,Jo,teďkon to přijde.. jo,drž se!" Já totiž kruh neviděla.. a on mi to takhle řikal, takže my oba ruce před xichtem a strařili se tady.Já jsem si odběhla vedle do kuchyně pro jídlo, protože jsem měla hlad a Tomáš:,,Ne,nenechávěj mě tady!" ;DD ."Jo,jáasný.. už jdůůůů!" Bazén už máme napuštěný,takže pokud příští víkend,pokud bude hezky a bazén bude mít víc než 20°C, tak se budeme koupat.^^ Koukali jsme nevím jestli v sobotu večer,nebo v neděli,ale asi v neděli.. na megafilm,na nově ZA PLOTEM? Hej,já takový filmy miluju.Willy Wonka a továrna na čokoládu,Hledá se Nemo,Příběh žraloka.. tak tyhle filmy miluju! možná pro malý děcka,ale.. to je jedno ;DD.
..Dneska velikonoce.Všichni jste si je náležitě užili,žéa.Tady bylo docela dost koledníků,určitě jich tady bylo víc než dvacet.A to mě z některých ten zadek fakt bolel xD.Dokonce na mě vylili aj vodu,no to bych měla dělat já,ne(?!) ;DD.Vůbec jsem se do školy neučila.. no,takže doufám,že zítra nebudu z ničeho psát! A hlavně.. když jsem se ptala někoho na icQ,tak všichni řekli nvm.Tak já neviim ;DD!teďkon koukám na Brainaic,šílená věda! Ou,miluju ten sireiál na PrimaCOOL.A FUTURAMA,ten taky miluju! ;DD.A promiňte za chyby,já totiž píšu článek a záměrně koukám na televizi,protože jsem si něco udělala s netem a připojením na kartu,takže ho mám na kabelu.. a nejdál to došáhne do obýváku! ^^ sryte.

OČI MÁ ČLOVĚK NA TO,ABY VIDĚL,UŠI,ABY SLYŠEL A ROZUM,ABY VČAS ZAPOMĚL,CO VIDĚL A SLYŠEL.

8. dubna 2009 v 22:02 | A.
Jsem podviživená a to si nedělám srandu.Moje BMI je nižší,než by zprávně mělo být! Ale já jsem v normálu,cítím se fajn.Dneska jsem si zase udělala 1 220 přeskoků přes švihadlo.V uších jsem měla mp4 a myslela jsem,že mi ty uši prasknou,jak to bylo nahlas.A doma jsem pak lítala jak blázen se sluchátkama,co fakt řvali.. a tancovala jsem! ;DD Muselo to bejt vtipný,já a tancování.
V pondělí to byla největší sranda s Davidem (Topim).To je prostě letušák největšího stupně.Asi si ho budu muset na icQ přejmenovat! ;DD Fakt s ňím při anglině a při přírazu byla největší sranda.. hlavně on do mě pořád šťouchal pravýtkem,tak jsem mu ho trochu střihla.Udělala jsem s ňím výměnu,za to,že mi dá napít ajá mu pučim sešit na fyziku,protože on chyběl jak byl na
sousřeďku,tak si to potřeboval vyplňit.Ne,při anglině jsme neseděla s Kóčou,jen nás učitelka viděla,že sedíme spolu,už nás rozsadila.Víte jakej je to nefér? Tohle je prostě špatný.A hlavně, poslední dobou,když stojim vedle Kóči,tak on asi strašně rychle roste.protože je pořád vyšší a vyšší.Ale ty jeho xichty,když na něj koukám občas při hodině,a on o tom ví,tak ty jsou fakt libový. To je asi jediný,co mě v tý hodině nenudí.Kóča..
V úterý byla teda velká nuda.Hlavně v tom kině.To bylo samý dělání dětí,nesmyslých keců a zase dělání dětí! ;DD Pak tam někomu hořeli vlasy v tom filmu,takže fakt zábava.Ale pak když jsme byli ještě hodinu pak ve třídě.Tak to jsem pro změnu seděla s Filipem.A to je pořád něco,ať ňim du na záchode a podobně.A pak jsem dostala největší výtlem světa.Filip si pučil mojí vestu a oblíknul si jí,skoro mu nebyla ale navlíknul jí na sebe,já když jsem mu jí chtěla svlíknout a šla jsem za ňim,tak jsem tam ani nedošla jak jsem umírala smíchem.S ňim nejvíc ;DD vždycky.Po škole jsem jela normálně vlakem dom,ńejdřív jsem seděla na zastávce s Tomášek,a jakože pojedeme teda busem na vlak a najednou se zvedáme,že deme,ale Tomášovi se tam seknul baťoh,takže vlastně jsme ani nemohli jít,ale pak nám nakonec eště otevřel! ^^.Ale co mě nejvíc pobavilo.. to co řekl Kóča:,,No si myslíš,že se mi nelíbíš,ale líbíš,ale ne tak,abych Tě ošxxal,na to tady mám Filipa!" ;DD bože na tuhle větu asi nikdy nezapomenu,dostala jsem takovej strašnej výtlem.Ostatně asi nikdy nezapomenu na pondělí,na rušťinu,kdy si Kóča strčil moje klíče do trenek.Vypadli mu nazemi u nohy.Doma jsem je musela normálně umejt šampónem,protože jen tak bych na ně nešáhla.Na to si vždycky vzpomenu,když ty klíče moje chudinky vidim,nebo s ňima otevírám skříňku,bleuh.
Dneska ve škole taky nic moc.I když první hodina byla děsně vtipná.Zapsala jsem se na nějaký Aprílový hraní se slovy.A Dan,tak to jsem fakt chytala výgeby.A s holkama jsme museli vymejšlet nějakej příběh a tak jsme tam zařadili Bushe se supermanským obleku,co zakopne o sochu. ;DD Kluci měli pak na třídnický hodině proutky a Filip,kterej seděl zamnou,mě pak trochu švihal.Jako ono to docela dolelo! xD A píše jak prase,nemůžu to přečíst v tom jeho sešitě,kterej jsem si pučila.Dneska jsem ho měla vrátit,ale on ho stejně nechtěl,takže nic! xD Byla jsem v knihovně, půjčila jsem si pár knížek,a měla jsem takovej hlad,že jsem si musela něco koupit ;DD!A celý jsem to sežrala.A.. sehnala jsem si brigádu!Konečně.
A ten,kdo si tohle čte,a je z reálu.. ať se zdrží komentáře.Nemluvte na mě ohledně blogu!

BLAH,BLAH.

7. dubna 2009 v 15:03 | A.
ztratila se..

CESTA ZE ZTRACENA.

5. dubna 2009 v 10:56 | A.
V pátek ve škole při fyzice? No,to teda chcípám ;DD.Takový odstřižky tam od nás.S Dostym,s klukem co sedim jsme na sebe házeli odstřižky,takový malí kousíčky papírků.Vždycky jsme se střídali.Nastříhlala jsem si já,hodila to po něm,nastříhal si on,hodil to po mě.Dokonce jsme měli nůžkovou válku,neasi.Takový výtlemi u toho.Všude uklizeno,jen kolem naší lavice takovej nehoráznej bordel xD.A pak jsem to hodila na konci hodiny na Davida.Zavolala jsem 'sněžíí' a
hodila to po něm.Spíš jsem to hodila do vzduchu,ale stejně.. chudák nevěděl,co se děje.Nejdřív jsem to chtěla hodit po Filipovi,ale z jistých důvodů jsem si to rozmyslela ;DD.Mě stačí,když ho provokuju jinačí dny.A s Kóčou při anglině (?!).Už ani nevim,kdy to bylo.To myslim,že bylo ve středu.Zazvonilo,bylo konec hodiny a já jsem tam tak seděla,blbla s Kóčou,přišel Filip,najednou jsem seděla na Filipovi,div jsem nespadla jak se ke mě nakláněl Kóča.Pak k tomu mi vzal dvě pětky(řiká se tak 20ne? xD),takže si šel koupit pití,ani mi nedal napít.A když jsem mu to řekla,tak už tam měl jen zbytek a to to do mě zkoušel nalejt stylem,že jsem seděla obráceně na židli,tam kde je opěradlo,nohy jsem nemohla vyndat za mnou seděl Filip a jako malým dětem! ;DD PCHE. V pátek při angličtině zkoušel napsat moje přijmení,jako fakt pěkně to docela napsal,mám doma takový dva papíry ;DD.Ale od Filipa,ve fyzice mám eště něco lepšího,to radši tady nebudu zveřejňovat.Na lavici při anglině máme takovej strašnej bordel,že třeba já mám doma teďkon Kóči test ze slovíček! Dostal 3 ;DD.
O víkendu se ze mě stal pracant roku.Už v pátek večer jsem musela hrabat všechny odstřižky z tůjí,co táta odsekal.Nosila jsem to na hromadu před barákem,ale celkem jsme jich udělali s bráchou jenom tři.V sobotu jsem se chtěla jet kouknout na bráchův zápas,že bych jela na kolečkáčích.Ale nějak jsem tam pak nejela,protože jsem se koukala na Prima2,na 'Vítejte doma' což je designérskej,americkej pořad.Pak jsem musela jít uklízet koupelnu a když jsem měla hotov tohle,tak jsem musela jít vařit palačinky ^^.V ten samý den,tedy v sobotu jsem si po obědě navlíkla zelený,špinavý montérky a šla jsem čisťit bazén.Nejdřív bylo v plánu,že ho vypusťíme celej a já ybch ho umyla a čachala se tam v holinkách ;DD! Ale to by trvalo moc dlouho,takže se vypusťil jenom do 3/4 a já jsem ho stejnak umyla,ale nebyla jsem v něj.Myla jsem ho poslušně cifem,což je docela hnus,ale pak byly okraje pěkně modrý xD.Teďkon se stejně musí napusťit,až k filtru aby se mohl vyluxovat ten bordel dole.Taky jsem musela všechny ty odstřížky z tůjí nandat na přívěz! To jsem nandávala vydlema a připadala jsem si fakt jak vydlák xD xD.Typuju,že Hrůša, co si to teďkon čte se směje :/.Když já to tak fakt dělat musela ;DD.Pak jsme to odvezli někam sem do kontejnerů,a to jsem to zas musela sama vykládat.A pak večer,prootže bylo fakt hezky, jsme grilovali.Dokonce jsem včera večer (sobota) pochopila chemii,o které jsem myslela,že ji nechápu,ale já ji chápu ;DD.Normálně jsem to sama pochopila.. ale co nejvíc mě dostalo,jak mě jeden kluk dorazil na icQ,je to debil.Že,jo T.Černý?.
Mám už nastahováno kolem 35O písniček a to tam nejsou eště všichni interpreti,co chci,aby tam byli.Doufám,že na konci školního roku ten iPod budu konečně už mít ^^.V úterý jdeme do kina, na nějakej sociální film jménem Vévodkyně,pokud budeme mít rozchod,budu chodit po eskalátorech doproti směru,jako na CHodově! Všichni na mě čuměli jak na měntála.. proč? ;DD