Březen 2009

HUKUKULA,MULA,HALABALA.

31. března 2009 v 18:17 | A.
ZANECHTE VZKAZ! ^^
Prostě se mi nechce nic dělat!Jsem děsně líná a hlavně vůbec nemám čas,pořád jsem někde v trapu,anebo eště lépe řečeno v prdeli! Zítra bych sice čas po škole měla,ale už jsem ho zas obsadila.. nač se flákat doma,když už konečně začíná bejt vedro.Nechce se mi sem psát,budu ráda,když napíšete koment,možná se dočkáte aj odpovědi. ;DD
Filip mojí mikině řiká komixová mikina a chce druhej díl. ^^ Kóča,když viděl mojí mikinu poprvý řekl,že časopisy neberem..dneska chtěli oba zkoumat moje břicho,že prej mi jdou vidět nějaký břišní svaly,nebo co to Kóča kecal. ;DD Ve škole se nenudim,ne fakt ne.Pořád samý výgeby,výtlemu > zážitky na celý život ^^.A tak teda zítra jedu do Kfc a s nějakýma klukama ze třídy,a s Filipem pro placky.Teda to nevim jistě,ale asi spíš jo.A musim si tam koupit new naušnice,protože jsem jednu v pondělí ztratila.A prostě jsem sociál a nemám žádný naušnice.
Dneska jsem myslela,že na těláku chcípnu,Bylo mi vedro jak kráva.. 'stanoviště' aneb posilujeme. Omfg. ;DD Sami to ty dilinky chtěli a pak to flákali.Ani kliky na klučičí se nezmůžou,a proč to teda chtěli dělat? Nakopat,zabít,zakopat.
Topi(David) je fakt divnej sociál ;DD.Klíče,který jsem ztratila jsem našla a dostala jsem první dvojku z matiky,za tenhle školní rok.A taky asi poslední.. a Kóča by měl vrátit tu krystalickou jehlu tomu učiteli! xDD Honem,honem.Filip mi dluží sešit!
(něco málo z toho,co se celý dny děje)
TAK,A TEĎ DOSTANU PUSU. ;DD

FAUNŮV LABYRINT

27. března 2009 v 19:53 | A.
A když jsem udělala nový design,tak by to chtělo aj nový článek! Fajn,jsem tu právě proto.. ^^
Kdy jsem psala naposledy?Mmm,nevzpomínám si.Myslím,že v úterý.Tak,středa.Byla jsem v knihovně.Půjčila jsem si pár knížek a dvě obzvláště tlusté.Jedna se jmenuje Cesta ze ztracena a ta druhá Psychiatr.S bratrem jsem se pohádala o poslední jogurt Pauly! ;DD A dluží mi stovku, kterou mi navalí hnedka,jak budeme v neděli nakupovat hadry,to mu nařizuju ;DD.
Nějak jsem dneska šla z autobusu a přecházela jsem u nás dole pak silnici,tu hlavní,a najednou jsem se nějak zamyslela a normálně jsem přišla na to,že jsem asi šílená.No,jakej člověk,normální člověk přecházel ulici,když vidí,že z obou stran jedou auta?Já jo.Dámy a Pánové,tomuhle se říkat mini.hazard se životem.Ale to já dělám takhle všude.. ^^.

Ve středu jsem si taky do školy přinesla ty bonbóny od Jojo-Vexta.Kóča si jich pár vzal a mezi ňima byli dva zelení.A já řikám,ať mi je nejí,že mu dám jiný,místo těch zelených.Ne,on si jeden provokativně strčil do pusy a začal ho tam jíst.Jíst? Kousal do toho chudáka zelnýho gumovýhobonbónu tak provokativně moc,že jsem si musela dát taky! ;DD A druhej zelenej bonbón dal pro změnu Filipovi.Ten ho taky okamžitě snědl.Zlý kluci,zlý ;DD.Měli jsme anglinu. >> Měli jsme anglinu,Kóča si seděl na místě,hrál playmana na mobilu,přišla jsem si sednout do jeho lavice s posledníma bonbónama,co jsem měla.Bylo jich asi jednom pět.A Kóča,aťmu dám.. tak jsem to tam spravedlivě rozdělovala: jednu Tobě,jednu mě.. jednu Tobě,jednu mě.. až najednou jsem si vzpoměla,že jsem chtěla dát Vítkovi,že jsem mu to minule slíbila.Tak jsem Kóčovi dala ty dva a tamty jsem dala Vítkovi.To už jsem u Kóči a tý lavice klečela,vůbec nevim z jakýho důvodu.A jak jsem tam klečela,Kóča udělal s nohama cosi,a já se nemohla zvědnout a pořád jsem tam musela sedět.Pak jsem tam dokonce na něm seděla,ležela,klečela a podobný věci,protože mě nechtěl
pustit.Ve čtvrtek jsme místo dějepisu měli rodinku.Šly jsme se dívat na video,do jiný třídy.Jdeme chodbou.. a najednou Filip:,,Pojď Míšo,svět je nebezpečnej,musím Tě doprovodit!" ;DD Řikám,dobrý no.Já nemůžu z toho,jak řiká 'Mišaelo' nebo 'Mícho'.Už ani nevim kdy,někdy o odpoledce,to mě zase málem dovláčel až k jednomu klukovi domů ^^.lOl* ;DD.A když pak přišel na hodinu,řikal,že si to tam užili xDD.Ve čtvrtek jsem měla takovej hlad,že jsem jednoho kluka donutila koupit Twixku, místo aby si kupoval pití na tělák! Přetahovala jsem se s ňim na chodbě a dotáhla ho až k automatům na jídlo.MUHEHE.Taky jsme měli supl na chemii,a moje škrábání je tam šílený,že to ani sama po sobě moc nepřečtu..

Ve čtvrtek jsme měli taky pracovky.Protože jsme měli hodinu volna,odpadla hudebka,byla jsem s prá dalšíma v počítačovně.Více méně jsem se tam spíš bavila s jednou holkou s kterou jsem se kamarádila dřív,na první stpuňi.A dnes jsem si s ňí tak povídala,až sme se dostali k tomu,že začíná kouřit.Do ní bych to vůbec neřekla.. FAUNŮV LABYRINT?Film,podívejte se na něj, doporučiji.

Dneska jsme měli jenom 4hodiny.Ráno jsem měla tak velkou chuť na něco sladkýho,že jsem se ptala po třídě,jestli někdo nemá drobný do automatu.Jeden kluk,co kvůli němu jsem se válela po chodbě,vyndal peněženku,nabral hrstku dorbných a řekl:,,Dlužíš mi 15korun!" dal mi ty drobáky a dál nic neřešil.Nakonec to bylo 17korun^^.Místo rodinky jsme měli dějepis.Můj zápis? Pár škrábanců,to vše.Nechtělo se mi to psát,půjčila jsem si od jednoho luka sešit a budu si to muset okopírovat a hlavně i koupit sešit^^.Na fyziku jsme měli supl.Stejně nás nikdo nehlídal a všichni dělali bordel ;DD.Například Kóča si zavázal triko ja holka,teďkon ty jeho dneska modrý trenky,vytáhlý až někam,nevim kam.. džíny někde úplně dole tvl a začal si tam tancovat! ;DD. Ne,já neblbla.Nějak se mi nechtělo,já jsem si sedla do lavice a začala jsem si číst knížku. Mimochodem tu,která se jmenuje Cesta ze stracena.V posledních 5minutách k nám do třídy vletěla zástupkyně s ťim,co tu děláme,jaktože nás nikdo nehlídá,když nám řekla,že máme dojít pro ředitele.Ten přišel na posledních 5minut a pořád vykládal něco,že má dole nějaký lidi,co tam jsou kvůli hřišti něbo co to kecal.Pak řekl jednomu klukovi,že to co má na hlavě je hrozný a že by to sem neměl nosit.Ono,je to totiž fakt hrozný.Kluk se málem rozbrečel.. neměl daleko.Dneska na breaku jsme dělali dokola jednu a tu samou věc,pořád dokola,dokola.Nemálo se mi to nevedlo. Zítra půjdu zase konečně ven! ^^ YES.S Šárkou se už znám od 6.třídy a v životě jsem s ňí nebyla venku.Je to divný,ale my jsme mezi sebou měli hodně hádek a taky jsme se moc nebavili.Ale teďkon jsme v pohodě,takže musim s ňí véén.

OPLATKY SE NEPEČOU,OPLATKY SE SMAŽEJ. ;DD

24. března 2009 v 16:50 | A.
Tak tohle je jeden z mnoha výroků jednoho spolužáka z naší třídy.(mimochodem toho,co mi chytil minulý týden nohu a já se kvůli němu pak válela po chodbě) ;DD On je děsně v pohodě,ale občas se sám při hodině zkouší sebepoškozovat,jenom tak lehce,ale už dvě učitelky na něj vyjeli,ať to nedělá,že je to sebepoškozování.Nebo on třeba na mě o přestávce:,,Si jako myslíš,že jsem mimozemšťan,jo?" pak poodešel:,,No to teda sem,podivej se na moje oči!"a tak nesmyslně je vykulil ;DD.Jeden kluk (Tomáš) si dneska do školy přinesl bonbóny od Joja-Vexta, ty který já nejvíc miluju a připomínají mi jedno soustřeďko,kde jsem je hrozně kupovala.Ty gumový kostky,co jsou růžový,žlutý a zelený!Celý si je tam vysipal na lavici a pak mi celou hrstku dal,takže jsem tam o druhý hodině žvejkala vexty,pár jsem jich hodila Kóčovy,on si je narval do pusy a pak jich měl plnou pusu ;DD.On jich pár dal i před učitele na katedru ať si vezme,ale učitel nic.Pak tam pouštěl přes mobil na jeho mini repráček písničky a poslouchal to,až mu to učitel vynesl na chodbu a zavřel a když to dal Tomáš,co nejvíc nahlas,všichni byli ticho a bylo to slyšet. OH,já takový výgeby s ňim.Po obědě,když jsem stála před jídelnou,tak vyšel Filip s jednim klukem a Filip mě tam nějak objal,až jsem s ňim šla pozadu a,že du prej s ňim a ťim druhym klukem k
němu a ták ;DD!Jasně,takže naštěstí mě v polovině cesty pustil.Tak jsem šla do počítačovny,kde byli samý malý haranti ze 6,.tříd,takže jsem se tam chlámala.. koukala jsem tam na jednoho,jak hraje tu hru na superhrách Naschvály.A ona mu tam najednou naskočila reklama s Niveou.A on: ,,Tak já chci hrát naschvály a naskočí mi Nivea?!" ;DD. Nejvíc,ne. Při občasnce zase měl Vexty Filip. A několik se mi jich zkoušel hodit,ale já to vždycky nechytila,takže skončili na zemi a jeden kluk: ,,No vždyť jsou čistý,podivej se na ně!" začal je tam zkoumat a pak je snědl! xDD Dneska jeden kluk si všiml,že fakt hezky (podle něj) vonim,takže pak ke mě pořád čuchal.. ;DD A opakoval,že hezky voňim.
A včera.. jsme měli přírodopis.A nějak jsme mluvili o tom,kdy můžeš dostat žloutenku,že prý když si budeš kousat nehty! My se na sebe s Kóčou tak podivali.A dneska koukám při hodině,jak si je kouše,tak na něj volám:,,Nekousej si nehty,budeš mít žloutenku!" a oba výtlem.Včera jsme měli dokonce i anglinu.A jak to dopadlo? Kóča do mě pořád píchal tužkou a namotával vlasy na propisku,a nakonec,když jsme odcházeli,protože zvonilo,tak jsem měla moji nohu,mezi jeho kolenama a tak mě svíral a držel,že jsem nemohla odejít.A když jsem to zkoušela,ještě víc mě stiskl.To podobný dneska dělal Filip! xDD Bože,děcka.. ;DD.
Když jsem dneska přišla ze školy,tak jsem si dala víte,co?Jogurt od Pauly! ;DD Jako on je fakt dobrej,mě docela chutná! ^^ A začala jsem se při tom koukat na ,,věda je zábava"!Taky asi pro malý děcka,alě jako mě to baví.A ostatně,já jsem malá,takže si můžu dovolit,to jíst a koukat! Asi mě postihla nová mánie,nebo já nevim,ale pořád teďkon stahuju písničky.. :D.Včera jsem tady seděla u noutlu a psala megálně dlouhej obsah knížky,kterou jsem teďkon dočetla.. celou dobu jsem tady seděla v tureckym sedu a když jsem narovnala levou nohu,myslela jsem,že chcípnu! Taková nehorázná brňavka mě nepotkala hodně dlouho!A když řikám hodně dlouho,tak myslim, sakra hodně dlouho! ^^ YOP.Já tady chodila jak kretén,a vůbec to nepřestávalo.Ale pak to konečně za 10let ustalo xDD.

ZLODĚJKA.

21. března 2009 v 12:49 | A.
Dneska první jarní den,OH. ;DD Já už tuhle středu nosila tříčtvrťáky,protože se mi zdálo,že je teplo.Ale to se samozdřejmě mojí mámě nezdálo,takže řekla,ať se převlíknu.. tak jsem se převlíkla do džínů a když jsem odcházela,tak jsem si ty džíny znova převlíkla na tříčtvrťáky a šla jsem na bus,ostatně já teďkon jezdim jenom busem,protože vlak jezdí podle mě docela brzo, protože je stále nějaká ta výluka,takže jezdim busem.A zrovna když byl ten sníh,tak jel Tomáš, tak jsme tam házeli po sobě minikoule a vždycky jsem se trefila o kousíček vedle něj,na zabití xDD.e středu jsme neměli sh,takže jsme měli jenom 4hodiny.Tak jsem aspoň sťihla domů na Will&Greece,protože ty já mám docela ráda.nejvíc jako ta Kery a ty její keci,né ;DD.
Ve škole je to takový divný,vůbec tam neni zábava.Píšu si s jednim klukem přes icQ,co chodí vedle do třídy do 9.A.Se začátku jsem vůbec nevěděla,kdo to je,ale teďkon už to vim.My se třeba ve škole vůbec spolu nebavíme ani se na sebe nepodíváme,ale teďkon ode mě chce půjčit GTA SA. Takže vůbec nevim ;DD.Nebo ve škole možná neni zábava,ale.. nedávno,myslim,že ve čtvrtek jsem se s jednim klukem prala na chodbě a on mi chytnul nohu a já spadla na zem.Takže jsem se tam válela na zemi,EHM.A když jsem se neválela na zemi,tak jsem se prala zase s někym jinym, protože jeden kluk mi pořád rozepíná pásek.Já mám jenom takovou tu klypsnu,kterou lehko rozepneš a tak proto toho využívá a pořád mi rozepíná pásek.Psali jsme ze zemáku,což jsem to moc neuměla,tak jsem se to učila v buse a docela jsem se to naučila.Psali jsme z hudebky Jazz. Já jsem to totálně neuměla,tak jsem si napsala tahák,a kluk co se vtírnul a seděl vedle mě,tak ho měl taky.. a mi ho tam měli položenej na mini stolečku,vedle katedri a on ten učitel šel něco vyhodil a my tam ten tahák!My rachle ho schovali a oba takovej výtlem,naštěstí ho tam neviděl. Jako já jsem tam z toho umírala.V pátek jsem Davidovi trochu vypila pití a dalšímu klukovi skoro celý zase ve středu! ^^ Já si totiž moc pití do školy nenesu,protože mi ho skoro vždycky Kóča celý vypije,protože mu chutná šťáva,co kupujeme.Taky mi málem sežral jedinou mojí svačinu.. takovou tu čokoládu Airo.On Ti řekne,že chce jenom kousek,ale tobě pak zbyde jenom jeden čtvereček.Taky jsem si do školy přinesla Bonpary,abych mohla co při hodině žráát a cucat.Z celýho balíčku mi jich asi zbylo jenom pět.Naše třída je nenažraná! V pátek jsme měli poslední hodinu supla,Kóča tam hrál na PSP a nějak tam padal ze židle,až ležel na zemi,nohy na židli, kalhoty pod zadkem,celý trenky mu byli vidět,ale bylo mu fajn! ^^ Pořád tam něco brblal.A ke konci jsme se tam mlátili do stehen,on mě tam šikanoval! ;DD Pak jsem se tam taky hádala s Davidem,že mu dám jeho mobil,až mi dá moje sluchátka,ale on na to,že mi dá sluchátka,až mu dám mobil,ale oba jsme chtěli poslouchat z jeho mobilu! ^^ Spor století.. neasi.

Jinak se nic neděje.Chtěla jsem jít dneska nakupovat,ale protože ten dotyčný to odřekl,protože musel někam jinam,tak jsem nešla.. protože nikdo jiný nemohl.Ale má to zase vvýhodu,protože já jsem chtěla jet teda pak s bráchou,ale rodiče nechtěli,aby jsme jezdili,tak řekli,že pojedeme příště a že nám daj k tomu eště nějaký prašule navíc a že eventuélně koupíme nějaký nový boty! HŇA,HŇA,HŇA! ;DD A já už vim,jaký boty chci.Nějaký nadokotníkový reeboky,né že ne.Už jsem konečně dočetla knížku Zlodějka,takže o ní napíšu do kulturního deníku do školy,a ještě sem si napíšu,do rubriky s knížkama! Už se těšíím. ^^ A abych nezapoměla,mám novou placku!S Mártynem,jak se dloube v nosu a je tam napsáno I´m special ^^! Úžasná je.

KOUŠE SI RUKÁÁV,cože? ;DD

16. března 2009 v 19:55 | A.
Tak.. tady a teďkon! ^^ Konečně jsem se přemluvila a napsala.Poslední dny se mi sem vůbec nechce psát ani něco dělat,já jsem tááák stršně líná,až je to hanba,ale taky za druhé.. já vůbec nestíhám.Dneska jsem přijela ze školy kolem půl pátž večer,ale.. to je delší historie.Protože jsme skončili školu a já jsem jela si do Kenvela pro takový ty conversky,ale nebyli pravý.Tmavě modrý, strašně libový.Ty jsem musela mít! No a když jsem chvíly čekala na bus,tak tam přišel David.Takže přijel bus a já,že teda jedu.A on,ať nejedu,že by musel jet se mnou a že je bus narvanej,prostě ať nejedu.Tak jsem nejela.. a pak,když jsme měli jet,že jsme chtěli jet,tak jsme nemohli,protože to bylo přecpaný a my se tam nevešli ;DD.Takže paráda,největší.Skejsli jsme tam a navzíjem si to vyčítali,prostě ze srandy.Přitom to byla jeho vina a on mě pořád přemlouval,ať nejedu.A pak mi
tam brblal,že kdybych mu neřikaa,aby zůstal a blá,blá,blá.My víme,Davídku xDD.
Ve škole je to pořád stejný,ale dneska jsme měli výtvarku a kreslili jsme na lavice.Učitelka nám prostě dala úkol,že jsme měli kreslit na lavice,pak jsme namočili čtvrtku a na tu to obtiskli.A jak to bylo mokrý,tak se to rozpilo a bylo to strašně pěkný.Já odbornice si tam dala takový výrazný barvy,jako je fialová,k tomu trošku svítivá oranžová,zelená a bílá.A představte si ten kontrast.A myslim,že si toho všimli i ostatní protože lidi z jiných tříd,když byli v naší okolo toho chodili a zastavovali se ;DD.Čuměli na to! Do školy poslední dobou chodim totálně nepřipravená,protože se mi prostě nechce učit.Jsem strašně líná,to si radši napíšu tahák,i když mi na něj několikrát učitelka přišla.No dobře asi jenom (1x) Nedělám úkoly a je mi jedno,že ho asi bude kontrolovat.. ve škole většinou opíšu,nebo se na to vykašlu a řeknu,že ho mam v sešitě,co jsem nechala doma.Já vím,jednou se mi to vymstí.
A už vůbec nejezdim vlakem,protože jezdí strašně brzo a mě se nechce chodit tak brzo na nádraží,tak jezdim busem.Což je taky výhoda,tam pokecám s lidma,co nejzedí vlakem.Sice musim stát,i když jedem docela dlouho,ale nevadí.
A joo,v sobotu jsem byla zase jednou onečně venku.S kamarádkou z tábora.Och to byla akce jak svině.Šli jsme do Glóbusu a u každýho stánku,kde nabízeli nějaký sortiment na zkoušku jsme zkoušeli a tvářili se děsně mile a usmívali se,dělali,že nás to děsně baví a zajímá,ale pak nám bylo divně,protože jsme nejdřív měli žvejkačky z automatu za 5korun,k tomu jsme si dali čokoládu,na to do jednoho jednohubku s nutellou,na to kousek pizzy a nakonec 3kelímkama různýho pití,který bylo,ale fakt dobrý.Se všema jsme prostě pokecali,paráda! ^^ Poseděli jsme si tam na sedačkách,posoudili jaká je nejlepší a nakonec jsme se pohoupali v křeslech,houpacích. ;DD A pak jsme prolezli všechny obchody s oblečením a komentovali typu:,,To je hezký,ale nekoupila bych si to!" a podobně.Nebo přímo před prodavačkama,,Ježiš,to je hrozný!" xDD A Anča (ta kámoška) si tam pak zkoušela jedny kožený kalhoty přímo na tělo aprostě vypadala tak komicky,že když vylezla z kabinky,nepřetržitě jsme se tam obě smáli! A ty brejle co jsme si zkoušeli.Samý souciální brejle,co bych si nikdy nekoupila,neasi ;DD.Užila jsem si to a co nejdřív to chci zopáknout. (:
Nedávno jsem blbla s foťákem a nafotila pár fotek,mezi kterýma se objevuje pár fotek,kde si koušu mikinu.Lépe řečeno konec rukávu,jako ty slečny vždycky na fotkách.A musím říct,že experimentace se povedla a jednu takovou jsem zveřejnila na lide.cz,je to decentní,ale mě se to líbí. ^^ Zítra hodlám jít do školy ve tříčtvrtákách a příští víkend chci jít nakupovat hadry! Jenže eště nevím s kým.. asi sama.S mamkou,nebo tak.A pak si chci koupit jedno tričko na netu s Homerem Simpsnem,který je nejvíc libový ^^. TO JE ONO.! ^^

KRÁL JELIMÁN.

12. března 2009 v 18:49 | A.
Uáá.Krále Jelimána,miluju! ^^ Abych to tak nějak zaokrouhlila,aby z toho nebyl zase megáckej článek jako vždycky.Prostě mám se dobře,ve škole úplně nejvíc úlety a kraviny století.Prej jsme pořád tenhle školní rok nejhorší třída a nedá se s náma pracovat! ;DD Pořád kecáme.. a nic nestíháme.S klukama nejvíc blbiny,yop.
Ve středu na sh,OH* nemochla jsem z toho.Pořád Kóča,že mi chce kousat a loupat nehty.No a my jsme nejdřív hráli babu s klukama,pak jsme měli běhat.A jak mě Kóča pořád držel za ruku(on necvičil,měl něco s nohou) tak tam seděl na židli a já se za něj schovala a učitel mě neviděl! ^^ A on pořád mi tam loupal a jednou dokonce kousl do ruky. Kdykoliv jsem si k němu sedla,pořád
loupal nehty.Asi u mě vypěstoval zlozvyk,občas si kousnout do nehtu(!)I když ho neukousnu.. ;DD.A najednou mu na sh koukám na ponožku,a on ji měl naruby.Já takovej výtlem. [((:].Prej ráno chudák pospíchal a když si čistil zuby,tak si navlíkal ponožky a jednu si dal obráceně.A dneska.. jsem seděla s Nikolou,a už vim,kde se fláká David. prej je nemocnej,tak se fláká doma ;DD.jsme psali ve škole z dějáku,všichni taháky a v lavici sešity.A když učitelka procházela,úplně výgeb jsem dostala jak takovej bordel vě třídě a najednou hluk a všichni všechny sešity schovávaj.My s Nikolou jsme to měli fikaně.Mohli jsme ít otevřený dějepisný atlasy,tak jsme dali sešit tam a opsali to z toho ^^.Pak jsem se jednu přestávku válela na zemi,ale za to může Filip.A pak se ta stejně válel taky ;DD.Takže je to jedno. Vybarvila jsem Filipovi na penálu tu bílou ryku od FishBone na zeleno,a asi mu to nevadilo,když nic neřikal.Taky jsem si od něj pučila propisku^^.
Máte někdo program Prima2.OH,tak z toho umírám.Vysílaj až od 1.Dubna,ale teďkon tam jede jedna reklama dokola a já na to pořád čumim.První den jsem u toho ztrávila nemožnou dobu,že jsem na to čuměla dokola a řrala u toho piškoty.A pak jsem hádala ty scény,jak jdou za sebou! ;DD Pořád piju jablko-skořicovej čaj ^^.Chutná moc,moc (*-*).
A ještě jedna novinka.. rozhodla jsem se,že si koupim iPod.A rovnou ten iPod classic(!)Ale až na konci školního roku,protože teďkon mám jenom našetřený 2litry a za další 2až je budu mít,tak si koupim hadry a taky hlavně ten supermanskej pásek na aukru,kterej by mi mohl zacálovat brááška (na splátky?!) ^^ a nějaký placky od Simpsnů.Miluju simsny.. a hlavně díl 'TOHO PEŠEK, TOHO PEŠEK..' Taky si začínám zase stahovat nějaký písničky a teďkon se mi dostáhla písnička od Metro Station-Shake It.A potřebovala bych něco od Fort Minor,protože ty nikde nemůže najít. ^^
A více co? Začínám se zase bavit s lidma,co jsem se dřív moc nebavila.. jako s jedním určitým uhm, klukem ;DD.Má modrý tričko z H&M,co se mi líbí.Asi ho z něj slíknu! xDD

VLADIMÍR A HUGO TOXXX A IX-FACTOR!

10. března 2009 v 18:34 | A.
UHM,zdravim! ^^ Tak,jsem tu proto,abych vám zrekapitulovala první dva dny ve škole,po krátkých jarních prázdninách.Musim říct,že se pořád v naší škole nenudim.Já jsem vytlemená pořád.Neni hodina nebo přestávka,kdy jsem se nesmála.Ale úplně ze všeho prostě miluju hodiny angličťiny.Protože sedim s Kóčou (to všichni,už asi víte) a my prostě pořád děláme blbiny.V pondělí to bylo,že on pořád:,,Jé,ty nehty-ty by se dobře kousali!"A pořád ukazoval na moje nehty a chtěl je ukousnout,nebo prostě loupat.Jenže,kdo by si nechal odněkoho loupat,ale ke všemu kousat nehty ;DD.No já jsem z toho umírala.. a protože vim,že je lochťivej tam nad kolenem,ale že ho to tam aj bolí,prostě je mu to nad kolenem nepříjemný!Tak jsem mu pořád šahala na nadkolení.. a on vždycky úplně vtipnej xicht nasadil.Takže jsme tam celou dobu blbli.A k tomu jsme měli volných 5minut na připravení rozhovoru,ale my právě blbli.Napsali jsme si do sešitu jenm první otázku,co tam napsal Kóča.A k tomu '*lOl*'.To byla naše práce.A když se nás zeptala, tak jsme si něco vymysleli ^^.Ale protože jsme zlobili pořád,učitelka mě posadila jinam,OH* ;DD. Prostě my na sebe samí xichty.. sebral mi propisku a když jsem si pro ní šla,tak mi ji nechtěl dáát! A když skončila hodina,tak mě pořád bral za pásek,když jsme šli ke skříňkám,a tak jsem mu hochatla taky a šli jsme jak dva mentálové.A ruština.. ;DD to jsem zase jednou seděla s Filipem. Psali jsme test a já jí tam nic nenapsala,takže si myslim,že je to čistá pětka.Možná šestka.Tak to jsem taky dostávala jako z toho nehorázný výtlemi.Když jsme vybarvovali na těch pracovních papírech,co se dalo! Filip má červenej sporák :D :D :D.A dneska.. jsem seděla v předposlední lavici vedle Nikoli a za mě právě Filip.To jsem si taky užila :D.Ne,nejvíc v pohodě to bylo,protože Filip je jedinej,kdo si nechá čárat na ruce xDD :)).Ostatní si nenechaj a Kóčovi pak máma nadává,že bude mít rakovinu kůže ;DD.Ale kde se fláká už dva dny David,to fakt nevim xDD.Po dlouhý době jsem zase viděla jendnoho kluka,s kterým jsem měla sedět! ten mi zas pořád rozepíná tu klipsnu na pásku,UHM.
Jsem myslela,že dneska budeme spát z dějepisu,ale nějak jsme s učitelkou debatovali a ona nám tam něco četla,takže jsme se k tomu ani nedostali,ale budeme psát ve čtvrtek.Takže my byli ty taháky,co jsem měa na nohou a rukou k ničemu! xDD Já jsem se to učila nazpamět,skoro všechno jsem si pamatovala,jen jsem si některý věci,co jsem sinepamatovala napsala na nohu.. sice bych koukala na nohu jako kdybych koukala na židli,protože moje posedy.. unikátní.A ona by si učitě myslela,že mám tahák,ale nenašla by ho.. xDD HA,HÁÁ.
Dneska jsme měli tělák,sklákali jsme na čas přes švihadlo.Holky si to vymohli,ale stejně je to neavilo a bylo to na ně hrozně unavující,ale mě se pak aj docela chtělo skákat,takže jsem za jednu minutu skočila nejvíc 140! ^^ nejvíc z holek,a pak jsme měli volnou hodinu těláku,že každej mohl být,kde chtěl.Tak jsme si sedla ostatní si šly pro míče na basket,benbintoon a podobně.A já jsemsi tam tak teda sedla a učitel,co chci dělat.A já milovnice kruhů,jsem vyhrkla,že chci na kruhy a on,ať teda jdu.Tak jsem tam byla.. a prostě úplně nejvíc nahoru jsem se houpala. Miluju kruhy! ^^
Na sobotu,co bude jsem domluvená,že se sejdu s jednou holčinou z tábora.Tak se jako těším, úplně strašně.Protože budemít od dnešní středy rovnátka! Jko já ^^.Stáhla jsem si od bráchy Ali G id Da House!OH,to nemá chybu.. myslim,že jsme to už jednou viděla,ale jako takový výtlemi tady u toho,jsem chcípala.A nějaký písničky jsem si od něj vzala,protože poslouchá tak to stejný co já,takže jsem si je všechny přetáhla aj k sobě do noutlu.S bráchou jsem v poslední době úplně za dobra.Dneska jsme oba přišli ze školy a pokecali v kuchyňi néé ;DD.Fakt jako.. oba jsme seděli na lince,jedli zmrzlinu a kecali o škole a vařili jsme kolínka na rajskou omáčku,kterou jsme si pak dali! :)) Takže,já už končím,to je asi vše.. ale i když,zítra si asi vezmu sukňi do školy ;DD! takovou,prostě je to sukně,ale je strašně hezká,ne jako normální sukně,tahle je luxusní :D.A k tomu takový ty černý polo-punčécháče,co jsou ke kolenům.Asi tak xDD.


LALALA,LÁÁ.

8. března 2009 v 14:01 | A.
Jsem šílená,a kdo víc?Nosí tu snad někdo po domě dvoje ponožky,protože je mu zima na nohy, ale nechce nosit bačkory i za podmínky,že je tady podlaha plovoucí? A kdo by je taky nosil,když se tu celej den můžu klouzat,jako blázen^^.Nebo snad děláte topinky v topinkovači,každou zvlášť,i když můžete obě dvě najednou? Já jo ;DD.Nebo si snad děláte čaj a čtvrtka hrnku je cukr? Já jo ;DD A nemálo.Nebo si sna zpíváte 'Paula,to je hvězda' (?!)Já jo ;DD..Mmm,miluju rajskou omáčku! ^^ Včera jsem ji mělak večeři.V pátek přijel brácha ze soustřeďka a já mám pořád dojem,že je dneska sebota.Zkoukla jsem několik hororů,mezi kterýma byl aj horor FIDO,ono to neni horor,ale jako já se u toho smála xDD.TO bylo totiž děsně vtipný.. ale určitě jste někdo koukal včera na film 'Medvídek' (?!)Já jsem teda na tom v kině nebyla,takže jsem ho viděla až dneska v televizi a musim říct,že se mi to líbilo.Vydržela jsem až dokonce,což se nestává ^^.V knize 'Zlodějka' jsem už v polovině.A hodlám už konečně něco podnikat.. ve středu bych se chtěla sejít s jednou kámoškou,kterou vídám jenom na táboře.Potřebovala bych to přesunout na středu,i když jsme byli dohodnuté na sobotu,páč potřebuju celý víkend volno,abych teda holma něco podniknout zase jednou s N.,protože s tou moc ven nechodim,ani nic nepodnikám.. a ještě bych potřebovala,nebo spíš chtěla něco podniknout mou obbydlící J.
A je neděle,což všichni asi víte a zítra zase škola.Po dlouhém,podle mě krátkém týdnu prázdnin zase do školy.Ale fajn,uvidim ty,co jsem celej tejden neviděla.. takže naši celou třídu^^.


SARAH WATERSOVÁ-ZLODĚJKA.

5. března 2009 v 21:09 | A.
Dnešek pokládám jako jeden z nejlepších dnů tohoto týdne,možná i víc než týdne.Byla jsem se dneska podívat za mámou do práce.Nepracuje tam více,jak půl roku a my jsme se prostě dohodli, že když mám ty prázdniny a nevím co dělat,mohla bych se za ní zastavit.A jelikož ráda čtu,prý nedaleko jejich kanceláří je malé knihkupectvý.A to už jsme neváhala a dneska jsem tam zajela. Nejdřív cesta vlakem,pak tramvají.. o tomhle se radši rozpovídávat nebudu,protože mým svých zážitků dost! Ale když jsem dorazila a vešla do tej jejich budovy Rainbow,maj to tam strašně prostorný,ale je tam takovej typickej chaos,jako v kancelářích bývá.Mamka mě vedla až nahoru,úplně dozadu,kde májí nějakou kancelář.. a právě tam s ní je i ta Diana,nějaká její kamarádka.Když si občas rodiče povídají co práce,nebo takhle,občas padne slovo Diana.Já jsem si ji představovala jako blonďatou krátkovlasou,stejně starou ženskou,co toho nemálo utratí za doplňky a oblečení.Ale musím říct.. je úplně opak toho,co jsem si myslela.Je černovlasá a vcelku opálená,na to že je tady zima ;DD.Se všema mě tam máma seznámila a já jsem pak vyrazila do toho krámu s knihama.
Když jsem tam vlezla,nevěděla jsem kam skočit,protože jsem se vůbec neorientovala.Nenašla jsem ani svojí nejoblíbenější spisovatelku Wilsonovou,ale pak jsem ji uviděla.. jenže všechny knihy,co tam od ňi měli,tak byli strašně tenhký a hlavně jsem je už četla.Tak jsem se tam tak toulala,až se mě ten chlápek zeptal jestli nechci pomoct.No,jenže já blbka jsem rychle vyhrkla,že se zatim koukám,ale pakjsem toho litovala,protože jsem si pak už nevěděla rady.Jenže on se mě pak zeptal znova a já jsem si teda nehcalaporadit.Řekla jsem mu,že hodně ráda čtu,takže bych si přála nějakou knížku,co je pěkně tlustá.Načež on se tam začal procházet a vybírat opravdu tlusté i když něktré mírně tlusté knihy.Většinou to byli fantasty,protože jsem mu řekla,že já ráda nějakou fantazii,ale i něco holčičího,ale ne moc.Tak jsem se tam mezi těma knížkama toulala.. bylo vidět,že on tomu rozumí,ke každé knize mi řekl obsah,dokázal říct,jak je populární.Prostě byl docela v pohodě.Dokonce řekl,že vypadám na víc,než mi je,protože jako řekl,že nedokáže říct kolik mi je,tak jsem mu teda řekla,že mi je 14,a on že vypadám na víc! ^^ Prostě jsem si s ňím pokecala,ale nejvíc mi padla do oka jedna kniha,kterou mi nabízel a to Zlodějka.Hodně tlustá kniha,okolo 500stran.Prý hodně populární.. i když vcelku drahá,já jsem jí musela mít!A tak jsem si jí koupila,i když mě trošku hrizalo svědomí,že je moc drahá a,že mě máma zabije.Dala mi totiž peníze,abych si nějakou koupila,ale myslim,že si nemyslela,že koupim tak drahou.Ale když jsem jí to řekla,byla nad moje očekávání klidná a hodná! Tak jsem si tam s ňima dala horkou čokoládu, teda osttní kafe,já čokoládu.Já kafe eště nepiju.
A pak jsem vyrazila s mamkou domu.Jejich kolektiv je fakt výbornej a hlavně,když si všimnete, všichni chodí strašně hezky oblečení.Je to strašně elegantí a společenské a to se mi strašně líbí. Cestou domů jsme ještě zkoukli jeden stánek s knížkama na nádraží,ale to nebylo nic moc.Doma nic novýho ;DD.


KDYŽ LŽEŠ,NEVÍŠ CO CHCEŠ.. TAK POMLČ A ZAMYSLI SE.

1. března 2009 v 22:04 | A.
Problémy jsou neřešitelné,sny nereálné,přání nesplnitelné... Nový měsíc.. všechno nové.Chci chodit víc ven (s kým?!) se všema,neasi.S těma co se znám,co poznám,s těma co jsem znala.Já chci prostě všechno od začátku.Nechci měnit sama sebe v chování,protože vim,že bych ho rozhodně nezměnila i kdybych chtěla.Ale třeba být bez počítače a chodit víc ven.. jenže s kym. Mám já vůbec nějakou nejlepší kamarádku? No tak mám nebo ne? Ani já sama nevim.. pff,nevim řekne jenom blbec.Já si jí totiž nejsem jistá.. chtěla bych někoho,s kym můžu chodit ven,na nákupy,nebo třeba jen někam posedět a ták.Jenže bohužel,v mé blízkosti asi takovej neni.Nebo snad jo? (Proč člověk zubožen ztrátou, hledí sám sobě uškodit?)


Z TĚCH ZELENÝ OČÍ JDE STRACH.

1. března 2009 v 13:09 | A.
JOYCE CAROL OATESOVÁ

Francesca,dcera slavného komentátora Reida Persona vypráví o tom,jaké to bylo,když se od nich jejich matka,která celý svůj život podřizovala kariéře manžela odjela na chatu do Skaigatu,kde to Reid Persono pravdu nenáviděl.Byl to muž,co vládl rodině a vše bylo podle něj.Naléhal na manželku,aby chodila na všechny společenské akce,protože je přeci nepřípustné aby se Reid Person ukázal bez manželky,sám.Jejich dům byl moderní.Všude samé sklo,šedé a bílé stěny, černé předměty.Reid nedovolil manželce,aby dům byl zútulněný.Byl studený,neútulný.. neosobní. Po delší době manželka přece jen odjela do Skaigatu,tehdy poprvé zůstala Francesca s její mladší sestrou Samantou poprvé s otcem sama.Frankie se zpočátku na matku zlobí,nedokáže jí odpustit, že šla vlastní cestou. Postupně však poznává,že soužití s náladovým,panovačným otcem není zrovna jednoduché.Samanta,vázáná na svou matku naléhá a chce za matkou do Skaigatu,ale Reid to nechce povolit,ale jednou se to konečně povede a Reid oběma dívkám dovolí, aby jeli za matkou.Proto jedou matku navštívit a s překvapením zjišťují,že její nenápadná máma rozkvetla v talentovanou umělkyni. Krásné letní dny,ve kterých se Francesca s maminkou konečně sblíží,jsou však pokaženy vpádem zuřivého otce... který si náhle obě dvě dcery bez důvodu odveze zpět.Jenže jak už to tak je,Francescu postihne špatný pocit a má nutkání se za matkou sama,aniž by to otec věděl,vydat.Když dorazí,zjistí,že matka nikde není a proto zkouší hledat důkazy nebo něco podobného,co by ji mohlo přivíst na nějakou odpověd.Ale najde malý maminčin sešítek,který ukrila v malé díře ve velké kůlně,kde tenkrát s maminkou byla a o té díře si povídali,že se tam něco schovat dá.V sešitě jsou zapsány všechny její dny,jak Reid manželku mlátil a nechtěl jí dovolit být s dcerami.Jako první se to dozví teta Freancesky,která je sestra její maminky a má pořád nutkání se o Samantu a Frankie starat.Reida udají na policii,kde po té zjistí, že svou ženu zabil a proto se znovu otevře dávný případ,kdy shodou náhod Reidova první manželka přepadla přes palubu lodi..

Obsah této knížky je jak vystřižen ze života nějaké rodiny,kde jsou problémy.Objevuje se tam násilý,láska v rodině,ale taky sobeckost,ale i tak ochota pomoct.Kdyby mi někdo řekl,že je to podle skutečnosti ani neváhám a věřím mu.Ta knížka má něco v sobě,co mě nutí pořád se k ní vracet..